Dysk twardy st1000vx005 marki Seagate

Dysk twardy st1000vx005 marki Seagate


Producent/Marka: Seagate
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 219,00 zł do 242,24 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Cache:
64 MB
Interfejs:
SATA III
Pojemność:
1 TB
Prędkość obrotowa:
5400 obr/min
Rodzaj:
HDD

DYSK SEAGATE SkyHawk
ST1000VX005 1TB
Najważniejsze parametry

 • Zaprojektowane dla systemów monitoringu z wieloma dyskami i dużą liczbą kamer. 10 letnie doświadczenie marki w tworzeniu dysków do systemów monitoringu zoptymalizowanych pod kątem zapisu obszernych ilości informacji.
 • Dyski dostępne o objętościach do 10 TB z obsługą ponad 10 tys. Godzin treści w wysokiej rozdzielczości i 64 kamer na dysk.
 • Optymalizacja pod kątem monitoringu z oprogramowaniem ImagePerfect.
 • Czujniki drgań obrotowych bezusterkowe działanie w systemach wielodyskowych i obsługujących macierze
 • RAID.
 • Nominalne obciążenie na poziomie 180 TB/rok, trzykrotność tego, co oferują dyski stacjonarne i konkurencyjne rozwiązania.
 • krótki czas gotowości do nagrywania dla kamer działających w oparciu o czujniki ruchu.
 • Całodobowa praca ciągła średni czas pomiędzy awariami na poziomie 1 miliona godzin.
Przeznaczenie

Dyski SkyHawk do systemów monitorowania są zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych, przystosowane są do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyekwipowane w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować liczba utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niżeli w dyskach do komputerów stacjonarnych, a także są gotowe do prowadzenia zapisu przez choćby 90% czasu równocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD. Dysk SkyHawk zagwarantuje trzykrotnie pokaźniejszą skuteczność nominalną w porównaniu z dyskami stacjonarnymi oraz dyskami innych producentów, a także konkurencyjną pojemność i funkcje

zobacz więcej. Przechowuj więcej.

Dyski SkyHawk™ do systemów monitorowania zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych są dopasowane do pracy w trybie całodobowym i oferują objętość do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyekwipowane w ulepszone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować liczba utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niż w dyskach do komputerów stacjonarnych i są gotowe do prowadzenia zapisu poprzez choćby 90% czasu równocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Dysk SkyHawk jest inteligentny

postępowe oprogramowanie firmware ImagePerfect umożliwia płynne i istotne strumieniowe przesyłanie materiałów video w stale aktywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie nieszablonową ochronę.

SkyHawk jest także czujny

 • został tworzony do nagrywania poprzez 90% czasu – i jednocześnie obsługuje do 64 kamer
 • Możliwość zapisu 10 TB informacji lub ponad 2000 godzin filmów w jakości HD
 • Limit obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok, 3 razy więcej w sytuacji dysków do komputerów stacjonarnych, a także 3-letnia ograniczona gwarancja
 • Dyski dostosowane do rejestratorów sieciowych cechują się mocną budową umożliwiającą zastosowanie w środowiskach wielodyskowych
 • Zabezpiecz swoje dane przed niespodziewanymi sytuacjami dzięki opcjonalnym usługom odzyskiwania informacji +Rescue
1. Przesył strumieniowy filmów wideo w jakości HD zmierzony w standardzie Mpeg-4 H.264 satellite oraz przy współczynniku 30 klatek na sekundę rejestrowanych przez kamerę 2 MP HD security albo szybkości 10 Mb/s Zadbaj o bezpieczeństwo

Zapewnij sobie spokój ducha z dyskami SkyHawk do systemów monitorowania, dzięki którym nigdy nie umknie ci żadna klatka materiałów wideo, choćby w skomplikowanym otoczeniu. Niezwykle wysoki współczynnik obciążenia pracą, jakim cechują się dyski SkyHawk, niski poziom zużycia energii oraz budowa dostosowana do rejestratorów sieciowych ulepszają długotrwałą bezawaryjność dysku. Dyski SkyHawk bardzo korzystnie radzą sobie dodatkowo w temperaturach od 0°C do 70°C, a komponenty oporne na matowienie zapewniają im jeszcze uzupełniającą ochronę.

Rozwijaj się i zapewnij sobie dłuższe działanie

Dysk SkyHawk pozostał stworzony z myślą o możliwości rozbudowy w miarę wzrostu twoich potrzeb i w celu zachowania wydajności w systemach wielodyskowych. Wielodyskowe systemy monitorowania mogą polegać na zoptymalizowanych pod kątem macierzy RAID dyskach SkyHawk, dzięki temu wydłuża się żywotność systemu.

 • Projekt dostosowany do rejestratorów sieciowych pozwala uzyskać niezawodną efektywność jednocześnie w systemach korzystających z magnetowidów cyfrowych, jak i rejestratorów sieciowych zaopatrzonych w ponad 8 dysków*
 • mocna budowa dobrana do środowiska RAID pozwala utrzymywać produktywność dysku przez poprawę wytrzymałości na drgania
Zachowaj pewność i bądź gotowy na wszystko

Bądź przygotowany na nieoczekiwane sytuacje dzięki trzyletniej usłudze odzyskiwania danych +Rescue firmy Seagate. Pod skrzydłami SkyHawk wandalizm, wirusy i wypadki nie oznaczają już końca świata.

 • szybki i nietrudny cykl odzyskiwania – dane można odzyskać w ciągu mniej niż 15 dni
 • Seagate jest liderem branży w zakresie odzyskiwania informacji, osiągając 90% produktywność
Specyfikacja

W skład zestawu wchodzi

 • DYSK SEAGATE SkyHawk ST1000VX005 1TB (nr kat. 12749)
 • Gwarancja
 • Faktura VAT lub paragon fiskalny
DYSK SEAGATE SkyHawk
ST1000VX005 1TB
Najważniejsze parametry

 • Zaprojektowane dla systemów monitoringu z wieloma dyskami i dużą liczbą kamer. 10 letnie doświadczenie marki w produkcji dysków do systemów monitoringu zoptymalizowanych pod kątem zapisu znacznych ilości danych.
 • Dyski przystępne o objętościach do 10 TB z obsługą ponad 10 tys. Godzin treści w wysokiej rozdzielczości i 64 kamer na dysk.
 • Optymalizacja pod kątem monitoringu z oprogramowaniem ImagePerfect.
 • Czujniki drgań obrotowych niezawodne działanie w systemach wielodyskowych i obsługujących macierze
 • RAID.
 • Nominalne obciążenie na poziomie 180 TB/rok, trzykrotność tego, co proponują dyski stacjonarne i konkurencyjne rozwiązania.
 • krótki czas gotowości do nagrywania dla kamer działających w oparciu o czujniki ruchu.
 • Całodobowa praca ciągła przeciętny czas między awariami na poziomie 1 miliona godzin.
Przeznaczenie

Dyski SkyHawk do systemów monitorowania są zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych, dostosowane są do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność do 10 TB. Dyski SkyHawk, zaopatrzone w udoskonalone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować liczba utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych niżeli w dyskach do komputerów stacjonarnych oraz są gotowe do prowadzenia zapisu przez choćby 90% czasu równocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD. Dysk SkyHawk zagwarantuje trzykrotnie obszerniejszą skuteczność nominalną w porównaniu z dyskami stacjonarnymi oraz dyskami innych producentów i konkurencyjną pojemność i funkcje

przejrzyj więcej. Przechowuj więcej.

Dyski SkyHawk™ do systemów monitorowania zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych są dopasowane do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność do 10 TB. Dyski SkyHawk, wyposażone w udoskonalone oprogramowanie firmware ImagePerfect™, pomagają minimalizować liczba utraconych klatek i przestoje przy obciążeniach pracą 3 razy wyższych aniżeli w dyskach do komputerów stacjonarnych i są gotowe do prowadzenia zapisu poprzez nawet 90% czasu równocześnie obsługując do 64 kamer w jakości HD.

Dysk SkyHawk jest inteligentny

innowacyjne oprogramowanie firmware ImagePerfect umożliwia płynne i wyraźne strumieniowe przesyłanie materiałów wideo w stale intensywnych, działających w trybie całodobowym środowiskach systemów monitorowania – pomagając w ten sposób zapewnić twojej firmie nieszablonową ochronę.

SkyHawk jest także czujny

 • pozostał wytworzony do nagrywania poprzez 90% czasu – i jednocześnie obsługuje do 64 kamer
 • Możliwość zapisu 10 TB informacji albo ponad 2000 godzin filmów w jakości HD
 • Limit obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok, 3 razy więcej w sytuacji dysków do komputerów stacjonarnych i 3-letnia ograniczona gwarancja
 • Dyski dopasowane do rejestratorów sieciowych cechują się potężną budową umożliwiającą zastosowanie w środowiskach wielodyskowych
 • Zabezpiecz swoje informacje przed nieprzewidzianymi sytuacjami dzięki opcjonalnym usługom odzyskiwania danych +Rescue
1. Przesył strumieniowy filmów video w jakości HD zmierzony w standardzie Mpeg-4 H.264 satellite oraz przy współczynniku 30 klatek na sekundę rejestrowanych poprzez kamerę 2 MP HD security albo prędkości 10 Mb/s Zadbaj o bezpieczeństwo

Zapewnij sobie spokój ducha z dyskami SkyHawk do systemów monitorowania, dzięki którym nigdy nie umknie ci żadna klatka tworzyw wideo, choćby w skomplikowanym otoczeniu. Stanowczo wysoki współczynnik obciążenia pracą, jakim charakteryzują się dyski SkyHawk, niski poziom zużycia energii oraz konstrukcja przypasowana do rejestratorów sieciowych polepszają długofalową bezawaryjność dysku. Dyski SkyHawk szczególnie dobrze radzą sobie ponadto w temperaturach od 0°C do 70°C, a części wytrzymałe na matowienie gwarantują im jeszcze dopełniającą ochronę.

Rozwijaj się i zapewnij sobie dłuższe działanie

Dysk SkyHawk został produkowany z myślą o możliwości rozbudowy w miarę wzrostu twoich potrzeb, a także w celu zachowania produktywności w systemach wielodyskowych. Wielodyskowe systemy monitorowania mogą polegać na zoptymalizowanych pod kątem macierzy RAID dyskach SkyHawk, dzięki temu wydłuża się żywotność systemu.

 • Projekt przystosowany do rejestratorów sieciowych pozwala uzyskać bezawaryjną skuteczność równocześnie w systemach korzystających z magnetowidów cyfrowych, jak i rejestratorów sieciowych wyekwipowanych w ponad 8 dysków*
 • mocna konstrukcja dobrana do środowiska RAID pozwala utrzymywać skuteczność dysku poprzez poprawę odporności na drgania
Zachowaj pewność i bądź gotowy na wszystko

Bądź przygotowany na nieprzewidziane sytuacje dzięki trzyletniej usłudze odzyskiwania danych +Rescue producenta Seagate. Pod skrzydłami SkyHawk wandalizm, wirusy i wypadki nie oznaczają już końca świata.

 • szybki i łatwy cykl odzyskiwania – informacje można odzyskać w ciągu mniej niżeli 15 dni
 • Seagate jest liderem branży w zakresie odzyskiwania danych, osiągając 90% wydajność
Specyfikacja

W skład zestawu wchodzi

 • DYSK SEAGATE SkyHawk ST1000VX005 1TB (nr kat. 12749)
 • Gwarancja
 • Faktura VAT lub paragon fiskalny


Format szerokości: 3,5 cala
pojemność dysku: 1TB
objętość pamięci podręcznej: 64 MB
szybkość obrotowa: 5900RPM
Przeznaczenie: Do rejestratorów
rodzaj dysku: CCTV
rodzaj interfejsu: SATA III - 6 Gb/s
linia Seagate: SkyHawk
wariant dysku: HDD
użycie: Wewnętrzne

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy