Dysk twardy western digital 20efrx marki Wd

Dysk twardy western digital 20efrx marki Wd


Producent/Marka: WD
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 359,00 zł do 369,00 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Cache:
64 MB
Interfejs:
SATA II
Pojemność:
2 TB
Prędkość obrotowa:
5400 obr/min
Rodzaj:
HDD

Dysk twardy Westerm Digital 2TB Więcej miejsca na Twoje dane Rodzina dysków WD Red właśnie się rozszerzyła Dzięki naszemu przepisowi na sukces dyski twarde WD Red zyskały najwyższą osiągalną pojemność. Dysk twardy WD o objętości 2 TB wzbogaca wszechstronną ofertę rozwiązań do systemów NAS i mogą być stosowane w urządzeniach zawierających od 1 aż do 8 dysków.

Rodzina dysków WD Red właśnie się powiększyła technologia NASware w nowej wersji 3.0 Robimy wszystko, żeby eksploatacja systemów NAS przynosiła naszym użytkownikom maksimum zadowolenia. Technologia NASware w nowej wersji 3.0 udoskonala optymalizację pracy dysków WD Red w środowiskach NAS i pozwala na obsługę urządzeń NAS zawierających od 6 do 8 dysków.

Dzięki technice NASware 3.0 dyski WD Red obsługują dzisiaj nieduże systemy NAS zawierające od 1 do 8 kieszeni, co ponadto udoskonala ich zgodność i niezawodność. System z 8 dyskami WD Red może teraz oferować łączną pojemność do 48 TB.

Otwiera to zupełnie nowe możliwości przed systemami NAS. Profesjonalne rozwiązania Dyski z rodziny WD Red zostały zaprojektowane z myślą o minimalnych i przeciętnych firmach. Ostatnio rodzina WD Red powiększyła się o dyski WD Red Pro, dedykowane do przeciętnych i znacznych systemów NAS, zawierających od 8 do 16 kieszeni.

Dyski WD Red Pro oferują objętość do 6 TB i są objęte pięcioletnią ograniczoną gwarancją. Dyski z tej serii są dostosowane do pracy pod rozszerzonymi obciążeniami w środowiskach biznesowych. Doświadczenie w systemach NAS Dyski WD Red przeszły najszerzej zakrojone na rynku testy zgodności z produktami NAS naszych partnerów.

Oznacza to,w momencie zakupu obudowy NAS masz pewność, że dyski WD Red zapewnią najwyższą zgodność spośród wszystkich dysków przystępnych na rynku. Jesteśmy dumni z naszych artykułów, a swoją wizją dzielimy się z naszymi klientami.

NAS dla domu Nowa jakość sieci domowej za sprawą systemu NAS wyposażonego w dyski twarde WD Red. Jeszcze szybsze i łatwiejsze przesyłanie strumieniowe treści, tworzenie kopii zapasowych komputerów, współdzielenie plików i zarządzanie cyfrowymi zasobami.

technika NASware 3.0 zastosowana w dyskach WD Red zapewnia wyższy poziom zgodności, co ułatwia udostępnianie plików z sprzętów mobilnych, komputerów, telewizorów, systemów stereo i innych urządzeń. Za pomocą dysków WD Red możesz stworzyć własną, bezusterkową chmurę osobistą.

Najwyższa bezawaryjność Systemy NAS pracują stale, dlatego bezawaryjny dysk twardy to kwestia najwyższej wagi. Dyski twarde WD Red z technologią NASware 3.0 zostały wytwarzane z myślą o nieprzerwanej pracy.Średni czas niezawodnej pracy (MTBF) jest o 35% dłuższy w przypadku standardowych dysków.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy