Dysk twardy Western Digital WD10PURZ, 1_594217

Dysk twardy Western Digital WD10PURZ, 1_594217


Producent/Marka: WD

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Cache:
64 MB
Interfejs:
SATA III
Pojemność:
1 TB
Prędkość obrotowa:
5400 obr/min

Dyski WD Purple sa asygnowane do systemów monitoringu HD i pracy ciągłej 24/7. Dostosowane do obciążenia do 180 TB rocznie i obsługujące choćby 64 kamery HD, dyski WD Purple pozostały zoptymalizowane pod kątem użycia w systemach monitoringu wizyjnego. Pamieć masowa dla monitoringu, WD Purple, jest dostarczana z wyjątkową technologią WD- AllFrame 4K. Można dzisiaj z powodzeniem tworzyć system ochrony dopasowany do potrzeb potężnej marki.

świetne dyski do monitoringu:


Dyski twarde WD Purple klasy surveillance proponują nieszablonową technologię AllFrame 4K, która gwarantuje najwyższą bezawaryjność i pełne poczucie bezpieczeństwa, gdy instalujesz system monitoringu w domu albo w znikomej przeciętnej firmie. Zawarte w dyskach WD Purple specjalne oprogramowanie sprzętowe obsługuje transmisję strumieniową ATA, co ogranicza niechciane zjawisko pikselizacji i „wypadania" klatek wideo, charakterystyczne dla systemów monitoringu wyekwipowanych w dyski charakterystyczne, nieprzystosowane do tego typu zadań. Dyski WD Purple do monitoringu zostały skonstruowane tak, by umożliwiały bezawaryjne rejestrowanie wideo HD w trybie ciągłym 24x7, w systemach monitoringu zawierających do ośmiu dysków twardych i do 64 kamer video.Wybierz dysk zaprojektowany i skonstruowany specjalnie do domowych i biznesowych systemów monitoringu wizyjnego. Uzyskasz poczucie bezpieczeństwa, które zapewni tylko dysk twardy klasy surveillance.

Dyski klasy deskop a dyski do monitoringu:

Jeśli chcesz przewieźć ciężki ładunek na drugi koniec kraju, nie użyjesz do tego celu roweru, bo to nie jest trafny narzędzie. Z tego samego względu w systemach monitoringu nie należy używać dysków twardych klasy desktop, ponieważ dyski te nie zostały zaprojektowane z myślą o takich użyciach. Dyski WD Purple klasy surveillance pomyślnie przeszły testy zgodności z wieloma różnorodnymi systemami zabezpieczeń. Dyski te zastępują charakterystyczne dyski klasy desktop, które nie są dedykowane do pracy ciągłej 24x7 w środowiskach wymagających rejestrowania wideo wysokiej rozdzielczości. Dyski klasy desktop są przeznaczone do środowisk, w których obciążenie dysku jest krótkotrwałe. Nie są także przystosowane do sporych wahań temperatury otoczenia i do wibracji, jakie przeważnie występują w systemach monitoringu. Dopasowane do obciążenia 1 do 180 TB rocznie – trzykrotnie wyższego w porównaniu ze charakterystycznymi dyskami asygnowanymi dla komputerów stacjonarnych – dyski WD Purple zostały specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia specyficznych wymagań dotyczących postępowych systemów monitoringu wizyjnego DVR i NVR.

Dyski do monitoringu, które daja Ci poczucie bezpieczeństwa:

Niezależnie od tego, czy pragniesz bronić zdrowie i życie najbliższych, prywatny posiadajątek czy mienie swej producenta, możesz polegać na dyskach klasy surveillance zaprojektowanych przez największego producenta dysków twardych na świecie. Dyski twarde WD Purple klasy surveillance są przeznaczone do pracy ciągłej w systemach monitoringu odznaczających się podwyższoną temperaturą otoczenia. Dyski te są niezawodne i wyśmienitą jakość obrazu video wtedy, gdy będziesz najbardziej ich potrzebować. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa. Wybierz dyski twarde klasy surveillance zaprojektowane przez wiodącego producenta dysków twardych na świecie.

Podstawowe atuty dysku:

  • Magazyn informacji klasy surveillance ogranicza zjawisko utraty klatek video
  • kompozycja specjalnie zaprojektowana do systemów monitoringu wizyjnego
  • Algorytmy buforowania dostosowane do wymagań środowisk monitoringu, cechujących się dużą dynamicznością operacji zapisu, niską szybkością transmisji danych (bit rate) i dużą liczbą jednoczesnych strumieni
  • Zmiana priorytetu alokacji zapisu i zapobiegawcze algorytmy buforowania
  • Obsługa transmisji strumieniowej TLER i ATA
  • Obsługa do ośmiu dysków

Wysoki poziom zgodności:

  • Dyski twarde WD Purple klasy surveillance są zgodne z obudowami i procesorami wiodących w branży producentów i gwarantują łatwą integrację z nowymi i istniejącymi systemami monitoringu wizyjnego.
  • Zoptymalizowana produktywność współpracy z dużą liczbą kamer ( do 64 kamer video HD): Dyski twarde WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi nawet 64 kamer wideo HD (high-definition). Zezwala na to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.

Obnizone zużycie energii:

Niskie zużycie energii jest kluczowe w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki nieszablonowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają adekwatną szybkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to obniżyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą wywoływać uszkodzenia i prowadzą do przyspieszonego zużycia standardowych dysków twardych klasy desktop. Inwestycja w wyspecjalizowane dyski twarde do monitoringu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia długotrwałe korzystanie ze wszelkich ich zalet.

Specyfikacja techniczna:

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy