Dysk twardy Western Digital WD40PURZ, WD40PURZ

Dysk twardy Western Digital WD40PURZ, WD40PURZ


Producent/Marka: WD
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 499,00 zł do 509,00 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Cache:
64 MB
Interfejs:
SATA III
Pojemność:
4 TB
Prędkość obrotowa:
5400 obr/min
Rodzaj:
HDD

Dysk HDD do monitoringu WD Purple 4TB
WD40PURZpojemność dysku: 4 TB
Format dysku: 3.5
Interfejs: SATA III (6 Gb/s)
Pamięć podręczna: 64 MBrewelacyjne dyski do monitoringu
Dyski twarde WD Purple klasy surveillance proponują wyjątkową technikę AllFrame, która zapewnia najwyższą bezusterkowość i pełne poczucie bezpieczeństwa, gdy instalujesz system monitoringu w domu albo w drobnej średniej firmie. Zawarte w dyskach WD Purple specjalne oprogramowanie sprzętowe obsługuje transmisję strumieniową ATA, co ogranicza niechciane zjawisko pikselizacji i „wypadania" klatek video, typowe dla systemów monitoringu wyposażonych w dyski typowe, nieprzystosowane do tego typu zadań. Dyski WD Purple do monitoringu zostały skonstruowane tak, aby umożliwiały niezawodne rejestrowanie video HD w trybie ciągłym 24x7, w systemach monitoringu zawierających do ośmiu dysków twardych i do 32 kamer wideo. Wybierz dysk zaprojektowany i skonstruowany specjalnie do domowych i biznesowych systemów monitoringu wizyjnego. Uzyskasz poczucie bezpieczeństwa, które zapewni tylko dysk twardy klasy surveillance.

Dyski klasy desktop a dyski do monitoringu
Jeśli chcesz przewieźć ciężki ładunek na drugi koniec kraju, nie użyjesz do tego celu roweru, bo to nie jest trafny narzędzie. Z tego samego względu w systemach monitoringu nie należy używać dysków twardych klasy desktop, ponieważ dyski te nie zostały zaprojektowane z myślą o takich wykorzystaniach. Dyski WD Purple klasy surveillance pomyślnie przeszły testy zgodności z wieloma różnorodnymi systemami zabezpieczeń. Dyski te zastępują standardowe dyski klasy desktop, które nie są dedykowane do pracy ciągłej 24x7 w środowiskach wymagających rejestrowania video wysokiej rozdzielczości. Dyski klasy desktop są dedykowane do środowisk, w których obciążenie dysku jest krótkotrwałe. Nie są także przypasowane do znacznych wahań temperatury otoczenia i do wibracji, jakie z reguły występują w systemach monitoringu.

Dyski do monitoringu, które dają Ci poczucie bezpieczeństwa
Niezależnie od tego, czy pragniesz bronić zdrowie i życie najbliższych, prywatny majątek czy mienie swojej producenta, możesz polegać na dyskach klasy surveillance zaprojektowanych poprzez największego producenta dysków twardych na świecie. Dyski twarde WD Purple klasy surveillance są przeznaczone do pracy ciągłej w systemach monitoringu odznaczających się podwyższoną temperaturą otoczenia. Dyski te są bezusterkowe i perfekcyjną jakość obrazu video wtedy, gdy będziesz najistotniej ich potrzebować. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa: wybierz dyski twarde klasy surveillance zaprojektowane poprzez wiodącego producenta dysków twardych na świecie.Wysoki poziom zgodności
Dyski twarde WD Purple klasy surveillance są zgodne z obudowami i procesorami wiodących w branży producentów i zapewniają łatwą integrację z nowymi i istniejącymi systemami monitoringu wizyjnego. Skorzystaj z naszego selektora zgodności, żeby dowiedzieć się, który dysk klasy surveillance spełnia Twoje potrzeby.

Zoptymalizowana efektywność współpracy z dużą liczbą kamer: do 32 kamer video HD
Dyski twarde WD Purple są zoptymalizowane pod kątem obsługi choćby 32 kamer video HD (high-definition). Pozwala na to łatwą modernizację i rozbudowę systemu zabezpieczeń w przyszłości.

Obniżone zużycie energii
Niskie zużycie energii jest kluczowe w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy maszyn i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Dzięki nieszablonowej technologii IntelliSeek dyski WD Purple obliczają słuszną prędkość wyszukiwania ścieżek. Pozwala to zmniejszyć zużycie energii, emisję hałasu i poziom wibracji, które mogą wywoływać uszkodzenia i prowadzą do przyspieszonego zużycia typowych dysków twardych klasy desktop. Inwestycja w wyspecjalizowane dyski twarde do monitoringu daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia długofalowe korzystanie ze wszystkich ich zalet.


Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy