Feline , 6 x 90 g - tuńczyk z wodorostami marki Porta 21

Feline , 6 x 90 g - tuńczyk z wodorostami marki Porta 21


Producent/Marka: Porta 21

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
mokre

Feline Porta 21 to wartościowa i smaczna mokra karma dla dorosłych kotów. Tworzona tylko z naturalnych komponentów, bez cukru i chemicznych konserwantów. Zobaczysz różnicę już przy pierwszym otwarciu puszki: naturalna konsystencja na pewno przekona Twojego pupila.

Wysokiej jakości mięso z kurczaka bądź tuńczyka (pozyskiwane z kontrolowanych połowów, nie naruszających wodnego ekosystemu), w całych kawałkach jest lekkostrawne i prawidłowo przyswajalne choćby poprzez wrażliwe koty.

komponenty zostały poddane delikatnemu procesowi gotowania we własnym, esencjonalnym bulionie, co przyczyniło się do utrzymania ilości białka na wysokim poziomie. Całość dopełniają witaminy i minerały, a potrzebna kotom tauryna broni wzrok i funkcje serca.

Porta 21 przystępna jest w wielu wariantach smakowych, gwarantując Twojemu kotu odmianę w diecie. Kup teraz 24 x 90 g mokrej karmy dla kota Feline Porta 21 w super cenie! Feline Porta 21 karma dla kotów w skrócie: Karma uzupełniająca jakości premium dla kotów Z naturalnych komponentów, dedykowana jeszcze dla wrażliwych kotów Wysoki udział mięsa: wartościowe mięso z kurczaka i tuńczyka w całych kawałkach Gotowana we własnym bulionie: liczba białka utrzymana jest na wysokim poziomie, lekkostrawna i prawidłowo przyswajalna Witaminy i minerały: uzupełniające profil odżywczy karmy Tauryna: chroniąca wzrok i funkcje serca Bez dodatku cukru Bez chemicznych konserwantów różne warianty smakowe W funkcjonalnych puszkach po 90 g Uwaga!

Promocja dotyczy jedynie ofety o numerze 766807. Więcej danych o produktach wyszukasz poniżej: Feline Porta 21 karma dla kotów

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów