Ferplast Rabbit 120 klatka dla królików i świnek morskich - Szara kuweta| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów

Ferplast Rabbit 120 klatka dla królików i świnek morskich - Szara kuweta| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów


Producent/Marka: Ferplast

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Rabbit 120 to przestronna klatka dla gryzoni z podstawowym wyposażeniem dla świnek morskich i królików miniaturek. Wyposażenie obejmuje paśnik, miskę, domek oraz poidło. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzki zwierzęcia do nowej klatki!

Paśnik jest mocowany na zewnątrz klatki, dlatego nie zajmuje przestrzeni zwierzęcia. Abyotrzymać się do zwierząt starczy podnieść w górę znajdujące się w klatce drzwiczki. Kratka jest lakierowana farbą opartą na bazie wody, dlatego jest nieszkodliwa dla zwierząt.

Ferplast Rabbit 120 klatka dla królików i świnek morskich w skrócie: rozmiary, dł. X szer. X wys.: 118 x 58,5 x 51,5 cm Odstęp między kratkami: 2,5 cm Otwierane drzwiczki zezwalają na łatwy dostęp do zwierząt Farba na bazie wody jest nieszkodliwa dla zwierząt Podstawowe wyposażenie w komplecie, wytwarzane z tworzywa sztucznego (paśnik, miska, poidło i domek) Uwaga: Należy unikać sytuowania klatek wysoko.

Dla bezpieczeństwa Twojego zwierzaka, umieść klatkę na podłodze i unikaj obciążania jej od góry. Uwaga: Pamiętaj o umożliwieniu zwierzęciu odpowiedniej ilości ruchu każdego dnia! szeroki wybór wybiegów i ogrodzeń odszukasz klikając w poniżjszy link: Wszystkie wybiegi i ogrodzenia, różnej wielkości Uwaga: odcień kratki może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Ferplast - Jakość włoskiej produkcji: Od ponad 40 lat włoska producent "ferplast" produkuje wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt. New Pet Generation zapewnia maksymalny komfort i najwyższą jakość produkcji.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla grozoni