Fotel Bańka transparent/czarna poduszka, 17550

Fotel Bańka transparent/czarna poduszka, 17550


Producent/Marka: D2.DESIGN
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
czarny

Fotel wiszący Bańka to designerska huśtawka do salonu


Fotel wiszący Bańka to relaks i rozrywka zawarta w jednym meblu. Jego niecodzienny kształt został tworzony przez projektanta Eero Aarnio o nazwie Bubble Chair. Wiszący fotel powstał w wyniku inspiracji innym projektem o tak samo krągłych kształtach - Ball Chair, który stał się ikoną modernistycznego designu.

Wiszący fotel Bańka nadaje się do wnętrz innowacyjnych, konwencjonalnych, eklektycznych i futurystycznych. Dla fanów huśtawek to must have w salonie, sypialni, garderobie, ogrodzie czy domowym biurze. Można się w nim relaksować, np. Czytając książkę, słuchając muzyki lub medytując.

Bubble Chair jest wytwarzany z policarbonu i przypomina mydlaną bańkę. Dedykowany jest do podwieszenia na stalowym i szczególnie wytrzymałym łańcuchu. Wiszący fotel wzbudza zachwyt użytkownika jego specjalną akustyką. Pochłania on dźwięk tak, że siedząc w środku, można poczuć się całkowicie odciętym od świata zewnętrznego - to rewelacyjnie pomaga w relaksie.

Fotel jest wytworzony z transparentnego materiału. Wygodne poduszki w środku fotela Bańki przystępne są w rozmaitych opcjach kolorystycznych (biała, czerwona, czarna).

MATERIAŁ

tworzywo, akryl, tkanina lub eko skóra

wymiary

Wysokość: 103 cm

Szerokość: 103 cm

Głębokość: 63 cm

Długość łańcucha: 205 cm

CZAS REALIZACJI
1-12 tygodn i

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Meble