Galmet 01-046700 ogrzewacz wody elektryczny 40l em vulcan premium smart (bia

Galmet 01-046700 ogrzewacz wody elektryczny 40l em vulcan premium smart (bia


Producent/Marka: GALMET

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność:
40 l
Zasilanie:
elektryczne

Najmądrzejszy ogrzewacz wody w swojej klasie. Zagwarantuje oryginalny fason SQUARE Jacket Design®. Ochrona RESIST-TECH® zapewnia do 50% dłuższą żywotność zbiornika. Technologia PLASTIC-SLEEVE® gwarantuje stabilną i długą pracę ogrzewacza. Ogrzewacz o objętości od 40 do choćby 140 litrów gwarantuje komfort stosowania całej rodzinie. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na komfortowy i łatwy montaż i gwarantują estetyczny wygląd instalacji.

Sprawdzona izolacja

technika ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości zastosowanymi materiałami oraz inteligentnym sterowaniem gwarantuje prędki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej, a także dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne stosowanie

Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® wypalana w wysokiej temperaturze, zagwarantuje higieniczne wykorzystywanie i broni zbiornik ogrzewacza przed korozją. Efektywna grzałka elektryczna dba o prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Uzupełniające zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika proponuje wysokiej jakości anoda magnezowa.

Najmądrzejsze sterowanie

Samouczący się sterownik SMART, gwarantuje oszczędność nawet 16% kosztów energii rocznie. Dostosowując się do dobowego rytmu użytkowników optymalizuje zużycie wody i energii. Duży wyświetlacz LCD ukazuje cechy pracy urządzenia i pozwala na ich łatwą zmianę. Sterownik SMART to też gwarancja bezpiecznej pracy ogrzewacza i dbania o zdrowie domowników. Zapewniają to funkcje Zabezpieczenia przed zamarzaniem i Antylegionella.

perfekcyjny dla mnie

Wytrzymała, metalowa obudowa, o niepowtarzalnym profilu, gwarantuje długie, bezproblemowe użytkowanie. Ogrzewacz Vulcan Smart rewelacyjnie wkomponuje się w projekt każdego pomieszczenia dzięki zaimplementowaniu obudowy w kolorze śnieżnobiałym, czarnym lub w jednym z 4 odcieni dodatkowych*.

Gwarantowana jakość

najlepsze ascetycznce, nowoczesna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.**

* Opcja za dopłatą
** szczegóły w karcie gwarancyjnej

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Zasobniki i wymienniki