GALMET NEPTUN OGRZEWACZ ELEKTRYCZNY 140 L (5901224213571)

GALMET NEPTUN OGRZEWACZ ELEKTRYCZNY 140 L (5901224213571)


Producent/Marka: GALMET

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza od 40 do 140 litrów ciepłej wody. Skuteczna grzałka elektryczna zezwala na szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia PLASTIC-SLEEVE® dba o jednostajną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza przystępny i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

technika ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami i inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej, a także dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne używanie

Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna EXTRA GLASS® broni wnętrze zbiornika przed korozją i gwarantuje higieniczne wykorzystywanie. Zainstalowana w dennicy efektywna grzałka elektryczna zezwala na szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza także aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Neptun² zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest w dolnej części ogrzewacza, co zezwala na szybki dostęp i komfortowe sterowanie.
Ogrzewacz Neptun oferowany jest z 3 wersjami sterownika:

  • Neptun² Elektronik - sterownik zaopatrzony w cyfrowy wyświetlacz LED pokazujący bieżącą temperaturę wody.
  • Sterownik manualny z termostatem.
  • Neptun² SMART – sterownik z pokaźnym wyświetlaczem LCD ukazującym cechy pracy ogrzewacza. Dostosowuje się do dobowego rytmu życia domowników, co pozwala na obszerne oszczędności wody i energii (do 16% w skali roku).

doskonały do każdego domu

Trwała, metalowa obudowa ogrzewacza, zagwarantuje jego długie i bezproblemowe używanie. Ogrzewacze Neptun² i Neptun² Elektronik wyśmienicie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki zaimplementowaniu pokrywy w kolorze śnieżnobiałym lub w jednym z 4 odcieni dodatkowych*.

Gwarantowana jakość

najlepsze bezkompromisowce, innowacyjna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość towarów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy Neptun² 60 miesięcy gwarancji.**

* Opcja za dopłatą
** detaly w karcie gwarancyjnej

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Zasobniki i wymienniki