Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Galmet Ogrzewacz wody el. 100l em vulcan pionowy 01-106900 (5901224209291)

Galmet Ogrzewacz wody el. 100l em vulcan pionowy 01-106900 (5901224209291)


Producent/Marka: GALMET

Oferty: 0

Opinie: -


Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych proponujący SQUARE Jacket Design®. Wyprodukowany w technice RESIST-TECH® zapewnia wydłużoną żywotność zbiornika, choćby o 50%. Zasobnik o objętości od 40 do choćby 140 litrów gwarantuje komfort używania całej rodzinie. Technologia PLASTIC-SLEEVE® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza nietrudny i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

wykorzystanie przeznaczonego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i innowacyjnym sterowaniem gwarantuje prędki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej i dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne używanie

Wypalana w wysokiej temperaturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS® stanowi gwarancję higienicznego stosowania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową zapewnia, również ochronę zbiornika przed korozją. Użycie efektywnej grzałki elektrycznej pozwala na prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zagwarantuje szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co pozwala na wygodne sterowanie i nietrudny odczyt parametrów pracy ogrzewacza, w modelu ze sterownikiem Elektronik Pro.
dostępne sterowniki:

  • Vulcan Elektronik Pro – sterownik posiada cyfrowy wyświetlacz LED demonstrujący wykonywane funkcje i bieżące właściwości pracy. Zezwala na jeszcze ekonomiczniejszą pracę ogrzewacza dzięki korzystaniu z zalet taryfy nocnej. Umożliwia ustalenie tygodniowego procesu pracy ogrzewacza.
  • Manualny z termostatem - umożliwia ręczną zmianę temperatury wody.

świetny do każdego domu

Trwała, metalowa obudowa urządzenia, zagwarantuje długie, bezproblemowe stosowanie. Ogrzewacze Vulcan genialnie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki możliwości wyboru pokrywy w kolorze śnieżnobiałym lub w jednym z 4 kolorów dodatkowych*.

Gwarantowana jakość

najlepsze ascetycznce, innowacyjna technika produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość towarów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.**

* Opcja za dopłatą
** szczegóły w karcie gwarancyjnej

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)