Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
GALMET VULCAN ELEKTRONIK PRO Elektryczny ogrzewacz wody 40l 01-046800, 01-046800

GALMET VULCAN ELEKTRONIK PRO Elektryczny ogrzewacz wody 40l 01-046800, 01-046800


Producent/Marka: GALMET
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
40 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

nieszablonowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący SQUARE Jacket Design ®. Produkowany w technologii RESIST-TECH ® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Zasobnik o objętości od 40 do choćby 140 litrów zapewnia komfort stosowania całej rodzinie. Technika PLASTIC-SLEEVE ® dba o jednostajną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza nieskomplikowany i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

wykorzystanie dedykowanego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i nowoczesnym sterowaniem gwarantuje prędki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej, a także dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne wykorzystywanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego użytkowania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową zapewnia, na dodatek ochronę zbiornika przed korozją. Zastosowanie wydajnej grzałki elektrycznej zezwala na prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

komfortowe sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zapewnia szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co zezwala na wygodne sterowanie.

wyśmienity do każdego domu

Trwała, metalowa obudowa urządzenia, zapewnia długie, bezproblemowe używanie. Ogrzewacze Vulcan perfekcyjnie wkomponują się w projekt każdego pomieszczenia dzięki obudowie w odcieniu śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najlepsze ascetycznce, innowacyjna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)