Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Galmet vulcan elektronik pro elektryczny ogrzewacz wody 60l 01-066800

Galmet vulcan elektronik pro elektryczny ogrzewacz wody 60l 01-066800


Producent/Marka: GALMET
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
60 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

wyjątkowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący SQUARE Jacket Design ®. Produkowany w technologii RESIST-TECH ® zapewnia wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Zasobnik o objętości od 40 do choćby 140 litrów gwarantuje komfort wykorzystywania całej rodzinie. Technologia PLASTIC-SLEEVE ® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza nieskomplikowany i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

użycie asygnowanego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i innowacyjnym sterowaniem gwarantuje prędki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej i dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne użytkowanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego używania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową gwarantuje, na dodatek ochronę zbiornika przed korozją. Zastosowanie produktywnej grzałki elektrycznej umożliwia prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

komfortowe sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zagwarantuje szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co umożliwia wygodne sterowanie.

genialny do każdego domu

Trwała, metalowa pokrywa urządzenia, zapewnia długie, bezproblemowe stosowanie. Ogrzewacze Vulcan genialnie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki obudowie w kolorze śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najlepsze minimalistycznce, nowoczesna technika produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)