Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
GALMET VULCAN ELEKTRONIK PRO Elektryczny ogrzewacz wody 80l 01-086800, 01-086800

GALMET VULCAN ELEKTRONIK PRO Elektryczny ogrzewacz wody 80l 01-086800, 01-086800


Producent/Marka: GALMET
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
80 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

wyjątkowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych proponujący SQUARE Jacket Design ®. Wykonany w technice RESIST-TECH ® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Zasobnik o objętości od 40 do choćby 140 litrów zapewnia komfort używania całej rodzinie. Technika PLASTIC-SLEEVE ® dba o jednostajną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza prosty i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

użycie przeznaczonego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i zaawansowanym sterowaniem zagwarantuje prędki i nieustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej, a także dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne użytkowanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego używania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową gwarantuje, w dodatku ochronę zbiornika przed korozją. Wykorzystanie efektywnej grzałki elektrycznej pozwala na szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zapewnia szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co umożliwia komfortowe sterowanie.

wyśmienity do każdego domu

Trwała, metalowa pokrywa urządzenia, gwarantuje długie, bezproblemowe wykorzystywanie. Ogrzewacze Vulcan nadzwyczajnie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki obudowie w odcieniu śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najkorzystniejsze minimalistycznce, innowacyjna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość towarów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)