Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
GALMET VULCAN SG Elektryczny ogrzewacz wody 40l 01-046900

GALMET VULCAN SG Elektryczny ogrzewacz wody 40l 01-046900


Producent/Marka: GALMET
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
40 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

nieszablonowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący SQUARE Jacket Design ®. Wykonany w technice RESIST-TECH ® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, choćby o 50%. Zasobnik o obszerności od 40 do choćby 140 litrów zagwarantuje komfort użytkowania całej rodzinie. Technologia PLASTIC-SLEEVE ® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza przystępny i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

wykorzystanie dedykowanego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością tworzyw i nowoczesnym sterowaniem gwarantuje prędki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej, a także dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne wykorzystywanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego wykorzystywania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową zagwarantuje, ponadto ochronę zbiornika przed korozją. Zastosowanie efektywnej grzałki elektrycznej umożliwia szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zapewnia szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co zezwala na wygodne sterowanie.

doskonały do każdego domu

Trwała, metalowa pokrywa urządzenia, zapewnia długie, bezproblemowe stosowanie. Ogrzewacze Vulcan świetnie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki obudowie w odcieniu śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najlepsze surowce, innowacyjna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)