Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
GALMET VULCAN SG Elektryczny ogrzewacz wody 60l 01-066900

GALMET VULCAN SG Elektryczny ogrzewacz wody 60l 01-066900


Producent/Marka: GALMET

Oferty: 0

Opinie: -


Parametry i opis

Pojemność:
60 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

wyjątkowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych proponujący SQUARE Jacket Design ®. Produkowany w technice RESIST-TECH ® zagwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, choćby o 50%. Zasobnik o pojemności od 40 do choćby 140 litrów zagwarantuje komfort stosowania całej rodzinie. Technika PLASTIC-SLEEVE ® dba o zrównoważoną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza nieskomplikowany i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

użycie asygnowanego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i progresywnym sterowaniem gwarantuje szybki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej i dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne używanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego stosowania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową gwarantuje, dodatkowo ochronę zbiornika przed korozją. Wykorzystanie skutecznej grzałki elektrycznej zezwala na szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zagwarantuje szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co zezwala na wygodne sterowanie.

nieprzeciętny do każdego domu

Trwała, metalowa obudowa urządzenia, zagwarantuje długie, bezproblemowe stosowanie. Ogrzewacze Vulcan znakomicie wkomponują się w projekt każdego wnętrza dzięki obudowie w odcieniu śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najkorzystniejsze surowce, innowacyjna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość artykułów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)