Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Galmet vulcan sg elektryczny ogrzewacz wody 80l 01-086900

Galmet vulcan sg elektryczny ogrzewacz wody 80l 01-086900


Producent/Marka: GALMET
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
80 l
Zasilanie:
elektryczne

Montaż: Pionowy

nieszablonowy ogrzewacz

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych proponujący SQUARE Jacket Design ®. Wyprodukowany w technologii RESIST-TECH ® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Zasobnik o objętości od 40 do nawet 140 litrów gwarantuje komfort wykorzystywania całej rodzinie. Technika PLASTIC-SLEEVE ® dba o zrównoważoną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza nietrudny i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

zastosowanie przeznaczonego ocieplenia w połączeniu z wysoką jakością materiałów i innowacyjnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej i dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne użytkowanie

Wypalana w wysokiej temepraturze emalia ceramiczna EXTRA GLASS ® stanowi gwarancję higienicznego stosowania zbiornika. W połączeniu z wysokiej jakości anodą magnezową zagwarantuje, także ochronę zbiornika przed korozją. Wykorzystanie efektywnej grzałki elektrycznej zezwala na prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w zadanej temperaturze.

wygodne sterowanie

Sterownik ogrzewacza elektrycznego Vulcan zagwarantuje szybką i płynną regulację temperatury wody. Umiejscowiony jest w dennicy ogrzewacza co umożliwia wygodne sterowanie.

perfekcyjny do każdego domu

Trwała, metalowa pokrywa urządzenia, zagwarantuje długie, bezproblemowe wykorzystywanie. Ogrzewacze Vulcan genialnie wkomponują się w projekt każdego pomieszczenia dzięki obudowie w kolorze śnieżnobiałym.

Gwarantowana jakość

najlepsze ascetycznce, progresywna technologia produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość artykułów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)