Globalo Altemo 90.3

Globalo Altemo 90.3


Producent/Marka: Globalo
produkt wystawiono w 8 sklepach

ceny od 2 490,00 zł do 3 090,00 zł

Oferty: 8

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
przyścienny

Opis: Klasa energetyczna A, przyścienny skośny, sterowanie dotykowe podświetlane + pilot, zakres prędkości: 3 biegi + boost, skuteczność max. 730 m3/h, głośność min. 52 dB, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, stal szlachetna (nierdzewna) Inox, oświetlenie diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Exclusive zalety i korzyści dla użytkownika okapu Altemo 90.3 White interesujący design i wysoka sprawność okapu Altemo 90.3 White pozwalają radować się możliwością dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych już na poziomie powszednich, kuchennych czynności.

Wysoka efektywność: do 730 m3/h Sterowanie dotykowe + pilot Praca w trybie pochłaniacza lub wyciągu Funkcjonalności: Urządzenie można zamontować w dwóch trybach. Wyciąg odprowadza opary z gotowania na zewnątrz.

Pochłaniacz oczyszcza powietrze i zwraca je do kuchni. Zamontowany w okapie filtr aluminiowy lokalizuje cząsteczki tłuszczu, dzięki temu nie brudzą one kuchni. Opcjonalny filtr węglowy (przystępny do zakupu tylko w trybie pochłaniacza) oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów.

Urządzeniem steruje się z poziomu podświetlanego panelu dotykowego lub za pomocą pilota, co daje możliwość zdalnej regulacji okapu. Na sprzęcie umieszczono dwa diodowe punkty świetlne - to rozwiązanie równocześnie funkcjonalne (energooszczędne), jak i estetyczne.

Przeznaczenie: Okap przyścienny Altemo 90.3 jest niezwykle produktywny (do 730 m3/h), dlatego stanie na wysokości zadania nawet w kuchni o pokaźnej powierzchni. Materiały: Białe, hartowane szkło generuje znakomity duet z lakierowaną na biało stalą.

Pozostałe elementy wytwarzane zostały ze stali nierdzewnej Inox. Poprawnie wiedzieć! Do pielęgnacji części szklanych polecamy spray Berner Active, natomiast do elementów ze stali lakierowanej - spray Berner Wonderclean.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Okapy kuchenne