Globalo Vintio 90.2

Globalo Vintio 90.2


Producent/Marka: Globalo

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Opis: Klasa energetyczna A, przyścienny skośny, szer. 90 cm, gł. 40 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, wydajność max. 720 m3/h, głośność min. 51 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie diodowe 2 x 3 W, dodatki: pilot, możliwość malowania okapu na dowolny kolor.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Vintio 90.2 Black Vintio 90.2 Black to okap skośny w odcieniu czarnym. To ładne i energooszczędne urządzenie, które olśniewa sympatyków estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Maksymalna sprawność: 720 m3/h Klasa energetyczna: A Sterowanie dotykowe + pilot Funkcjonalności: Okap kuchenny Vintio 90.2 Black to designerskie urządzenie, które może działać w jednym z 2 poręcznych trybów.

Tryb pochłaniacza odpowiedzialny jest za oczyszczanie powietrza, zaś tryb wyciągu za wyprowadzanie oparów poza powierzchnię budynku mieszkalnego. Wyciąg osiągalny jest tylko wtedy, gdy mamy dojście do kanału wentylacyjnego.

Vintio 90.2 Black ma zamontowany wielowarstwowy filtr aluminiowy, który zawiera tłuste związki i zapobiega tworzeniu się lepkiej warstwy na powierzchni mebli, sprzętów i kafli kuchennych. W trybie pochłaniacza można także dokupić filtr węglowy neutralizujący brzydką woń ulatniającą się z garnków podczas gotowania.

Prezentowany poprzez nas model okapu kuchennego posiada delikatne, a zarazem praktyczne oświetlenie LED. Ta stylowa iluminacja oświetli nam płytę cieplną podczas przygotowywania kolacji i przyczyni się do wykreowania miłej atmosfery w czasie wieczornych rozmów w kuchni.

użyteczne dotykowe sterowanie zezwala na obsługę okapu Vintio 90.2 Black koniuszkiem palca. Ponadto w komplecie znajduje się pilot, który pozwala na zdalną regulację ustawień. Okap kuchenny Vintio 90.2 Black ma 3-stopniową regulację prędkości i funkcję boost (335 m3/h - 810 m3/h).

Ten stosunkowo szeroki zakres prędkości pochłaniania oparów pozwoli błyskawicznie i sprawnie dopasować pracę urządzenia do naszych potrzeb. Na uwagę zasługuje także piętnastominutowy timer. Przeznaczenie: Okap przyścienny skośny Vintio 90.2 Black to urządzenie dedykowane do innowacyjnych i przestronnych pomieszczeń kuchennych, w których ważny jest także wygląd AGD.

Materiały: Całość wyprodukowana została z uwielbianych przez klientów materiałów: konkretnej stali i hartowanego szkła w odcieniu czarnym. Korzystnie wiedzieć! Proste zabrudzenia ścieramy z okapu wilgotną ściereczką.

w sytuacji tłustych, lepkich plam zaleca się używanie specjalnych sprayów producenta Berner.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Okapy kuchenne