Gorenje DVG6565KR

Gorenje DVG6565KR


Producent/Marka: GORENJE
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
44.2 cm
Poziom hałasu:
39 dB
Rodzaj oświetlenia:
led
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
60 cm
Wydajność:
463 m³/h
Wysokość:
52.3 cm

Funkcja Timer

pozwala na zaprogramowanie czasu pracy okapu - funkcja świetnie stanie na wysokości zadania, kiedy chcemy wyjść z kuchni bez zapotrzebowania martwienia się o późniejszy powrót w celu wyłączenia urządzenia.

Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym

Okap umożliwia równocześnie tradycyjną pracę w obiegu otwartym, kierując opary i nieprzyjemne zapachy poza wnętrze dzięki wykorzystaniu systemu wentylacyjnego, jak i zastosowanie go jako pochłaniacza (wymaga do tego zainstalowania filtra węglowego). Dzięki temu dobrze stanie na wysokości zadania w każdych warunkach.

Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

Wytrzymały i skuteczny filtr, dzięki któremu oczyszczanie powietrza z unoszących się cząsteczek tłuszczu jest szybkie i bezproblemowe. Dopełniającą zaletą filtra wykonanego z aluminium jest łatwość jego umycia.

Sterowanie elektroniczne sensorowe

Dotykowy panel sterowania zagwarantuje wyjątkową prostotę i precyzję sterowania pracą urządzenia. Dzięki gładziutkiej powierzchni jest przy tym nietrudny w czyszczeniu, a ascetyczny, progresywny wygląd eksponuje design całego urządzenia.

3 poziomy mocy wentylatora

Pozwalają dostosować pracę okapu do potrzeb użytkownika. Regulacja mocy pozwala nie tylko decydować o sprawności oczyszczania powietrza - nie bez znaczenia jest także poziom głośności generowanego poprzez urządzenie dźwięku.

1 silnik

Cichy i sprawny silnik stanowi serce okapu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i skrupulatnej regulacji gwarantuje świetną pracę całego urządzenia, a wykorzystanie wysokiej jakości materiałów zapewnia długi okres bezusterkowego funkcjonowania.

60 cm

Okap, który dzięki swoim rozmiarom i wydajności sprawdzi się w niemal każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technice w połączeniu z ciekawym designem urządzenie łączy funkcjonalność i produktywność z ciekawym wyglądem.

System P.A.S.

Inteligentne, staranny system poboru powietrza i mniejszy hałas. Innowacyjny parametryczny system zasysania powietrza przekierowania zużycie powietrza z centralnej części do zewnętrznych krawędzi okapu. Takie rozwiązanie optymalizuje zużycie energii, obniża hałas i sprawia, iż okap jest pokaźnie bardziej sprawny.

Oświetlenie LED

Energooszczędne diody LED zapewniają jasne i przychylne dla oczu światło, idealnie wyróżniając postępowy design okapu.

artykuł
producent
EAN
3838942895838
dane podstawowe
Biały
Fizyczne Funkcje
Pochłaniacz
Wyciąg
Oświetlenie Filtry techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyznaczonego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z atestem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Oferty Loading

Inne powiązane

Gorenje BHP623E10

Loading 309,00 zł

Gorenje DKF2600MSB

Loading 599,00 zł

Gorenje DVG600ZB

Loading 599,00 zł

Gorenje DKF2600MS

Loading 479,00 zł

Gorenje DVG600WAV

Loading 1 099,00 zł

Gorenje DKI550M

Loading 359,00 zł

Amica OSC 5111

Loading 169,00 zł

Amica OTS 5234

Loading 269,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Okapy kuchenne