Grill gazowy Broil King Imperial 490 do zabudowy (0062703960838)

Grill gazowy Broil King Imperial 490 do zabudowy (0062703960838)


Producent/Marka: nie ustawiono
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
gazowy

Na grillu.pl - Grill gazowy Broil King Imperial 490 (do zabudowy)Nowa jakość smażenia potrawGrill gazowy Broil King Imperial 490 do zabudowy jest grillem, którego za każdym razem szukałeś. Jest niesamowicie rozciągliwy – możesz go postawić nie tylko w ogrodzie, lecz też na tarasie czy działce. Bezproblemowo skomponujesz go z innymi sprzętami (lodówka, zmywarka, zlew), tworząc poręczną, alternatywną kuchnię.Pełna powierzchnia robocza dochodząca do 4500 cm 2 powoduje, że sprzęt staje się wielozadaniowy - przyrządzisz kilka dań jednocześnie.
W komplecie dostajesz ponadto i ruszty z odlewu stali szlachetnej AISI 304. Zaskoczony?rewelacyjne wyposażenieGrill zaopatrzony jest w dwa termometry Deluxe Accu-Temp. W kontroli temperatury pomogą Ci też zawory Linear-Flow™ z Sensi-Touch. Cztery palniki Dual-Tube wytworzonych ze stali szlachetnej i o mocy całkowitej 17,6 kW genialnie wypełniają dno piekarnika, dzięki czemu nie natykasz się na zimne i gorące miejsca na ruszcie. Aromatyzer Flav-R-Wave ze stali szlachetnej AISI 304 natomiast umożliwia Ci stale monitorować płomień, gdy przyrządzasz potrawy dla swych najbliższych.przejrzyj, czym jeszcze Cię zaskoczyGrill gazowy Broil King Imperial 490 do zabudowy to rozwiązanie, które docenisz w przeróżnych okolicznościach - nawet po zmroku. Urządzenie ma bowiem podświetlane na niebiesko pokrętła i lampki w środku piekarnika. Sprawiają, iż możesz zorganizować nocną imprezę z grillowaniem. Nie martwisz się także o nieprawidłową jakość dania.Jeśli kolejną ważną kwestią jest dla Ciebie zdrowe odżywianie, możesz śmiało grillować – a to dzięki wbudowanej szufladzie z pojemnikiem w której znajduje się powstały tłuszcz. I możesz jeść zdrowo!

Grill gazowy Broil King Imperial 490 do zabudowy to rozwiązanie, na które od dawna czekałeś.

Masz pytania? Nurtują Cię jakieś kwestie? Chcesz poznać detale naszej oferty? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową – czekamy na Ciebie.Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille