Grill gazowy Broil King Signet™ 320 2019, 946853PL

Grill gazowy Broil King Signet™ 320 2019, 946853PL


Producent/Marka: Grille
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
gazowy

Grill gazowy Broil King Signet 320
duży powrót

Powrót do oferty grilla gazowego Broil King Signet 320 to zasługa wiernych fanów producenta pragnących sprawdzonego sprzętu o jakości jeszcze lepszej niżeli dotychczas.
Za co klienci pokochali Signeta 320? Ano za dużą pojemność rusztów (adekwatnie 65 x 38 cm i 60 x 26cm) i solidne palniki Dual-Tube™ skryte w piekarniku Therma-Cast™ z odlewu aluminium.
Ale to tylko czubek tego, co Signet 320 skrywa w swoim wnętrzu.

Grill na jaki czekałeś

We wspomnianym piekarniku kryją się dwustronne ruszta żeliwne Flav-R-Cast™, będące gwarantem utrzymania temperatury oraz na ogół - świetnie oddające ciepło do przyrządzanych potraw.
Ale nie udałoby im się to, gdyby nie zawory Linear-Flow™ gwarantujących płynna kontrolę temperatury, zaopatrzone dodatkowo w pokrętła 180° Sensi-Touch™."
Każde pokrętło odpowiada za jeden z palników Dual-Tube™, z których ciepło przechodzi przez aromatyzery Flav-R-Wave™ ze stali szlachetnej i kieruje się bezpośrednio na ruszta, i tym samym do Naszej potrawy.

Po prostu... Prosto!

Signet 320 nie jest grillem dla tak zwanych "gadżeciarzy".
Nie ma on zbędnych dodatków, jego zadaniem jest grillować nieprzeciętne potrawy niezależnie od pogody, czy temperatury.
20°C czy -20°C, Twój stek będzie smakował jednakowo!
Jedyne co się zmieni, to zużycie gazu, lecz ją wymienisz w mgnieniu oka, dzięki przypasowanemu gniazdu i załączonemu reduktorowi.

na dodatek Twój Signet 320 posiada metalowe składane półki boczne gwarantujące uzupełniającą przestrzeń do przygotowywania potraw.
A dla pełnej mobilności cały grill umieszczony jest na jednostajnej podstawie zaopatrzonej w dwa 18-centymetrowe kółka niepodatne na pęknięcia,, a także dwa obrotowe o średnicy 6,4 cm z możliwością blokady.

Zamów ponadto pokrowiec Broil King® Premium #668488, a będziesz użytkować swój grill jeszcze dłużej niżeli się spodziewałeś!


Masz pytania? Wątpliwości?
Czekamy na Ciebie pod telefonem i mailem – skontaktuj się z nami!

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille