Grill gazowy omc fiesta z kuchenką boczną marki Broil king

Grill gazowy omc fiesta z kuchenką boczną marki Broil king


Producent/Marka: Broil King
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
gazowy

Grill gazowy Fiesta z kuchenką Grill Fiesta z kuchenką boczną to funkcjonalny grill gazowy. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje to jego solidność, wytrzymałość. Pojemny aluminiowy piekarnik doskonale utrzymuje ciepło wewnątrz oraz zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz - dzięki temu grillowane potrawy będą zawsze równomiernie wypieczone.

Fiesta posiada podwójny palnik ze stali szlachetnej o mocy 8,8 kW oraz trwały ruszt ze stali emaliowanej. Grill dodatkowo wyposażony jest w kuchenkę boczną o mocy 2,7 kW, na której możliwe jest podgrzanie zupy czy przygotowanie sosu do grillowanych dań.

Całkowita powierzchnia grillowania to 2 775 cm kw. Grill wyposażony jest w zawory Accu-flow oraz zapalarkę Sure-Lite. Obsługę grilla ułatwiają dwie boczne półki Perma-mold wyposażone w haczyki do podwieszenia akcesoriów do grillowania oraz odporny na wysoką temperaturę przedni uchwyt pokrywy piekarnika.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Grill gazowy z bocznym palnikiem SIESTA DESIGN

    Grill na gaz jest łatwy w obsłudze i użytkowaniu. Rozpalanie trwa chwilę, ognia nie trzeba pilnować, nie wymaga czyszczenia z wypalonych resztek, a potrawy smakują tak samo dobrze jak...

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille