Grill LOTUSGRILL G-OR-34 DARMOWY TRANSPORT, G-OR-34

Grill LOTUSGRILL G-OR-34 DARMOWY TRANSPORT, G-OR-34


Producent/Marka: LotusGrill

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


lubisz smak grillowanych potraw, a także rytuał przyrządzania ich wspólnie z rodziną i przyjaciółmi? Szukasz sposobu, by móc delektować się nim częściej? Jeśli tak to LotusGrill jest produkowany dla Ciebie.

dzięki temu unikatowemu grillowi przygotujesz pyszne potrawy z rusztu o dowolnej porze roku, w dosłownie każdym miejscu, w którym wyłącznie zapragniesz. Potrawy przyrządzane na grillu posiadają unikatowy i oryginalny smak.

Niestety w trakcie tradycyjnego grillowania, skapujący na palenisko tłuszcz sprawia wydzielanie się różnych krzywdzących związków, w tym substancji rakotwórczych. Związki te wprowadzasz do swego organizmu, jedząc ponadto zbyt konkretnie przypieczone mięso.

Z nowatorskim LotusGrillem® będziesz mógł w pełni wyeliminować ten problem i poznać nową jakość naturalnego grillowania: w zgodzie z naturą, bez kłębów dymu, bez ryzyka pożaru, wszędzie i zawsze, kiedy jedynie będziesz tego chciał.

Wszystko to realne jest dzięki nowoczesnej budowie tego niezwykłego urządzenia. Palenisko jest w nim w całości odizolowane od tłuszczu kapiącego z przygotowywanych potraw, dzięki czemu w całości wyeliminowane jest też dymienie.

Przypomnij sobie jak skomplikowane jest utrzymanie stałej temperatury podczas pieczenia na tradycyjnym ruszcie. Ile razy zapalenie się węgla pod wpływem wytapiającego się tłuszczu spowodowało przypalenie Twoich dań, poprzez co straciły apetyczny wygląd i genialny smak.

Z grillem Lotus zapomnisz o tych wszelkich problemach. Dzięki całkowitemu odizolowaniu paleniska z węglem od czynników zewnętrznych i wyeliminowaniu w ten sposób dymu i ryzyka pożaru, będziesz mógł grillować nie tylko w plenerze, lecz też we własnym domu i na balkonie – bez obaw o pretensje sąsiadów, którym przeszkadza standardowy aromat dymu.

Ten nieprzeciętny grill oczaruje Cię także pod względem szybkości rozpalania go. Tylko co musisz zrobić, to użyć żelowej podpałki, a następnie przekręcić pokrętło grilla, które uruchomi elektryczny wiatraczek, a ten z kolei doprowadzi do bezzwłocznego zapalenia węgla znajdującego się w środku komory paleniskowej.

Wiatraczek umieszczony nad paleniskiem zasilany jest przez 4 baterie rodzaju AA załączone do zestawu. Zagwarantuje on genialną cyrkulację powietrza i utrzymanie stałej temperatury w trakcie grillowania. Z tym nieszablonowym grillem możesz być w pełni spokojny o bezpieczeństwo swych dzieci.

Specjalne klamry zabezpieczające całkowicie chronią przed wysypaniem się węgla w razie nieoczekiwanego przewrócenia grilla. Zewnętrzna powłoka grilla wykonana jest z materiału niepodatnego na nagrzewanie, dzięki temu w każdej chwili możesz wziąć ją do rąk i przenieść w inne miejsce, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

nabywając ten nadzwyczajny grill zyskujesz zwykle potężne urządzenie, które: możesz z łatwością utrzymać w czystości, przemywając je w zmywarce, zapewni Ci perfekcyjne wypieczenie ulubionych steków, maksymalnie ułatwi Ci przygotowanie ulubionych dań na ruszcie,pozwoli Ci przygotować pyszne barbecue w dosłownie każdym miejscu.

Wraz z nim otrzymasz wygodną torbę do jego przenoszenia i przechowywania.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille