Grill węglowy KEG 4000, 911770

Grill węglowy KEG 4000, 911770


Producent/Marka: Broil King

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
węglowy

Jest błyskotliwy dzień, a może pada deszcz – to bez znaczenia ponieważ Broil King KEG 4000 to wprost doskonały sprzęt dla miłośników konwencjonalnego grillowania i wędzenia, w progresywnym stylu, bez względu na pogodę.

Źródłem energii w tym modelu jest węgiel, dlatego KeG 4000 nie wymaga podłączenia do źródła zasilania. W zależności od jego typu dostajesz zróżnicowane, oryginalne walory smakowe. Otwierają się przed Tobą nowe możliwości, dzięki kompaktowym rozmiarom i uchwytom z gumożywicy, łatwo przemieszczasz Swój nowy grill przy pomocy potężnego statywu z dwoma pokaźnymi kołami. Od dzisiaj już zawsze zabierzesz go na piknik czy biwak na haku samochodowym.

Stalowa i szczelna porywa ze sprężynowym mechanizmem otwierania i zamykania sprawia, iż krople deszczu nie będą opadać na Twoje przysmaki. Potężny, korpus sprawia, natomiast, iż nie musisz obawiać się o przypadkowe uszkodzenia.

nieszablonowy kształt zagwarantuje doskonały obieg temperatury, bardzo wyraźny w grillowaniu konwekcyjnym - pośrednim. Stalowa ściana zewnętrza oddzielona jest od wewnętrznej izolacją. Gwarantuje to maksymalne zatrzymanie ciepła wewnątrz, a tym samym szybsze przygotowanie ulubionej karkówki z kukurydzą, papryką i ziemniakami. Dzięki takiej konstrukcji twój keg ma też możliwość grillowania w niskich jaki i wysokich temperaturach do 450 stopni, gwarantując przy tym wyjątkowo dużą oszczędność paliwa.
Przygotuj się na nieszablonowe wrażenia kulinarne ponieważ z pomocą tego grilla przyrządzisz choćby najbardziej wyszukane danie. Z żeliwnym rusztem ugrillujesz polędwiczki czy stek z estetycznym kratkowym wzorem, lecz także uwędzisz piersi z kurczaka. Przygotowany poprzez Ciebie posiłek pozostaje ciepły na ruszcie przez długi czas, nawet gdy wyłączysz już urządzenie.

Pomysłowe umiejscowienie dodatkowego rusztu stalowego poszerza przestrzeń grillową, jednocześnie nie utrudniając dostępu do żeliwnego rusztu.
Stale bronisz Swoje grillowane dania przed przypaleniem zamykając otwory wentylacyjne widoczne na dole wyprodukowane ze stali szlachetnej, a także na górze obudowy - z żeliwa. Zawsze kiedy tylko chcesz możesz skontrolować temperaturę w porcelanowej komorze za sprawą termometru tak,przystosować ją do potrzeb receptury. Gdy temperatura nadmiernie spada otwierasz otwory, by wprowadzić więcej powietrza do wnętrza.
Dopełnieniem funkcjonalności tego niezwykłego grilla jest aromatyzer, który umożliwia Ci grillowanie metodą pośrednią, jak dodatkowo wędzenie w niskiej temperaturze.

Keg 4000 to estetyka i porządek użytkowania ponieważ wszystkie czynności kuchenne jak krojenie czy szatkowanie wykonasz na zdejmowanych półkach bocznych stworzonych z tworzywa sztucznego.

Nie zastanawiaj się długo, jeśli to czytasz to perfekcyjnie wiesz,Ci potrzeba niezwykłego Broil King KEG 4000.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille