Grzejnik ścienny tt-ks 2200 h x4 marki Technotherm - nowości 2019/20

Grzejnik ścienny tt-ks 2200 h x4 marki Technotherm - nowości 2019/20


Producent/Marka: Technotherm - nowości 2019/20
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Grzejniki linii TT-KS marki TECHNOTHERM zostały opracowane przy użyciu najnowszych technice. Ten wariant ogrzewania elektrycznego cechuje się krótkim czasem nagrzewana i dużą pojemnością. Urządzenia, po osiągnięciu ustawionej temperatury, wyłącza nagrzewnicę, a zmagazynowane ciepło jest uwalnianie jeszcze poprzez pewien czas po wyłczeniu zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaku ograniczają się koszy ogrzewania i powiększa komfort użtkowania.

Grzejniki kolekcji TT-KS dzięki swojej wszechstronność mogą być używane niemal wszędzie. W naszej ofercie znajdzieci Państwo rozwiązania trafne dla każdego pomieszczenia, czy to w domu, czy w sektorze komercyjnym, w oranżeriach, domach letniskowych itp.

Grzejniki TT-KS H X4 to urządzenia o powierzchni pomalowanej proszkowo na odcień biały RAL 9003 i głebokości tylko 70mm. Grzejniki są wyposażone w kabel przyłączeniowy o długości 1,5 m, który jest zakończony wtyczką oraz w bezstopniowy wbudowany termostat regulujący temperaturę w pomieszczeniu. Grzejniki mogą być stosowane tylko w połączeniu z zewnętrzną kontrolą dni tygodnia. Grzejniki posiadają ochronę przed rozpryskami wody.

informacje technologiczne:

  • Moc: 2,2 kW
  • wymiary (szer. X wys. X gł.): 680 x 1240 x 70 mm
  • Waga: 66 kg

Jakość i solidność produktu

Jakość i odporność grzejnika akumulacyjnego zapewnia wykonanie go w niemieckiej fabryce, specjalizującej się (od wielu lat) w produkowaniu elektrycznych systemów grzewczych.

Bezpieczeństwo użytkowania

precyzyjne wykonanie i standardy bezpieczeństwa wymagane w UE sprawiają iż grzejniki są w 100% bezpieczne. Nie ma zagrożenia pożarem ani porażeniem prądem.

Konwekcja i promieniowanie

Jakość i trwałość grzejnika akumulacyjnego gwarantuje wykonanie go w niemieckiej fabryce, specjalizującej się (od wielu lat) w tworzeniu elektrycznych systemów cieplnych.

Wygoda

Inteleigentne sterowanie umożliwia dopasowanie temperatury w pomieszczeniu do naszych potrzeb, trybu życia i charakteru wnętrza (salon, sypialnia, wnętrze gościnny). Grzejniki "uczą się" upodobań temperaturowych i pomagają oszczędnie wykorzystać energię elektryczną minimalizując koszty ogrzewania.

Komfort

Ciepło części cieplne wyprodukowane ze specjalnej ceramiki i zatopione w płytkach akumulacyjnych MAGMATIC. Grzejnik oddaje ciepło poprzez konwekcję i promieniowanie, a po osiągnięciu zadanej temperatury, zostaje odłączony od zasilania lecz jego działanie trwa nadal przez promieniowanie i konwekcję.

Oszczędność

Oszczędność stosowania grzejnika akumulacyjnego wynika z jego budowy, użytych oraz nowoczesnego sterowania jego pracą. Dzięki temu pobrana do ogrzewania energia elektryczna jest wykorzystana w stosowny sposób, tak żeby zapewnić komfort cieplny w parze z niskimi kosztami eksploatacji.

nowoczesność

Dzięki wykorzystaniu aplikacji internetowych/mobilnych posiadamy możliwość ciągłego monitorowania temperatury w naszym domu, wystarczy tylko smartfon, tablat albo inne urządzenie z dostępem do internetu.

Elegancja

gustowna obudowa grzejnika akumulacyjnego i spora gama rozmiarów pozwala dobrać grzejnik do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego czy jest to innowacyjne czy zabytkowe budownictwo.

Design

Grzejniki akumulacyjne to urządzenia dla klientów o specjalnych wymogich dotyczacych wzornictwa. Bogata oferta barw i deseni z całą pewnością zaspokoją wymagania każdego klienta. Jedynym ogranieczeniem jest wyobraźnia.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grzejniki