Hankook i*cept Evo 2 W320 205/50 R17 93 V

Hankook i*cept Evo 2 W320 205/50 R17 93 V


Producent/Marka: HANKOOK

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Efektywność paliwowa:
E
Indeks nośności:
93
Indeks prędkości:
V
Poziom emisji hałasu:
72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni:
C
Szerokość przekroju:
205
Typ pojazdu:
osobowy
Wysokość profilu:
50
Średnica osadzenia:
R17

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma szeroki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyznaczony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Parametry: Sezon: ZIMOWA Producent: HANKOOK Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 205 Profil opony: 50 Indeks szybkości: V-240KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R17 Poziom hałasu: 72 dB

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Opony osobowe