Hankook i*cept EVO W310 205/50 R15 86 H

Hankook i*cept EVO W310 205/50 R15 86 H


Producent/Marka: HANKOOK

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Efektywność paliwowa:
E
Indeks nośności:
86
Indeks prędkości:
H
Poziom emisji hałasu:
72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni:
C
Szerokość przekroju:
205
Typ pojazdu:
osobowy
Wysokość profilu:
50
Średnica osadzenia:
R15

marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i innowacyjność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza zrównoważone rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów.

technika Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią producenta Hankook, wykorzystywana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich produktów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch".

technologia Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wytworzone w oparciu o koncepcję technice Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku.

Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby kupujących i wyciąga zastosowaneczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dostosują się do szerokiej gamy stylów jazdy.

Kierowca jest dla nas za każdym razem najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technika Kontrol zawsze jest na miejscu.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Opony osobowe