Harman Kardon AVR 171 + JBL Studio 2 Pack 280 5.1 cz

Harman Kardon AVR 171 + JBL Studio 2 Pack 280 5.1 cz


Producent/Marka: HARMAN KARDON

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Zmień swój salon w prywatną salę kinową

produktywny amplituner o mocy 700 W posiada sześć wejść HDMI, dzięki czemu gwarantuje zróżnicowane opcje łączności bezprzewodowej, dostarczając niezwykłych dźwięków.

Moc, efektywność i opcje łączności, których liczba bez dwóch zdań przekracza Twoje kryteria: ukazujemy sieciowy amplituner AVR 171 firmy Harman Kardon®, rozwiązanie dla zwolenników rozrywki pragnących niesłychanej wydajności i uniwersalności. Niespotykana moc: do 700 W (100 W na kanał).

Amplituner 7.2 obsługuje technologię łączności HARMAN TrueStream Bluetooth®, Apple AirPlay, radio internetowe vTuner™, a także DLNA® 1.5, zapewniając niemało opcji strumieniowego przesyłania audio. Sześć wejść HDMI® z obsługą 3D, w tym jedno MHL do podłączania maszyn mobilnych,, a także dwa wyjścia HDMI to więcej możliwości przyłączania niżeli oczekujesz – filmy, HDTV, kanały sportowe, urządzenia obsługujące kanon MHL i moduł Roku Streaming Stick™.

Już opcje łączności sprawiają, iż AVR 171 stanowi przedmiot zainteresowania, ale tym, co czyni go naprawdę interesującym, jest uzyskiwana jakość dźwięku. To pierwszy amplituner Harman Kardon wyekwipowany w układ naturalnego przetwarzania dźwięku (NSP – Natural Sound Processing), zapewniający bogaty, słyszalny ze wszelkich stron dźwięk niezależnie od źródła – zwłaszcza w trakcie korzystania z dwóch kanałów. System EzSet/EQ™ III przeprowadza samoczynną kalibrację między amplitunerem, głośnikami a środowiskiem akustycznym. Amplituner AVR 171 jest lekki, a dzięki certyfikatowi HARMAN GreenEdge™ cała moc, której tak Ci trzeba, zostanie dostarczona w przychylnej dla środowiska formie. AVR 171 jest idealny dla osób, które preferują kompleksowe rozwiązania.

Siedem końcówek mocy 100 W na kanał i sprawny zasilacz cyfrowy

wydajny amplituner AVR 171 zapewnia moc o wartości 100 W na kanał, umożliwiając zasilanie siedmiokanałowego, przestrzennego systemu. Istnieje też możliwość podłączenia dwóch subwooferów intensywnych, co zapewnia udoskonalenie jakości dźwięku w zakresie niskich częstotliwości w trakcie korzystania z dowolnych źródeł rozrywki. Choć urządzenie korzysta ze sprawdzonej rezerwy wysokoprądowej (HCC) Harman Kardon i wzmacniacza z ultraszerokim pasmem przenoszenia gwarantującego dokładny, dynamiczny dźwięk, a także stanowczo czyste i realistyczne brzmienie, nawet przy największej głośności, cyfrowe zasilanie zapewnia niezbędną moc przy mniejszej masie w sytuacji tradycyjnych zasilaczy i ciężkich transformatorów. Rezultat końcowy to nieznaczny, przychylny dla środowiska amplituner zapewniający rewelacyjny dźwięk.

technologia Apple AirPlay, Bluetooth i DLNA 1.5

AVR 171 pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku z praktycznie każdego przenośnego urządzenia. W sytuacji urządzeń producenta Apple – komputerów, iPadów, iPhone’ów i iPodów touch – do przesyłania strumieniowego służy zaimplementowana technika AirPlay. (AirPlay, vTuner i DLNA wymagają przewodowego połączenia z szerokopasmową siecią). W przypadku tabletów, smartfonów i notebooków innych producentów możesz wykorzystać zaimplementowaną technikę HARMAN TrueStream Bluetooth. Port USB znajdujący się z przodu amplitunera pozwala na bezpośrednie przyłączanie urządzeń bez konieczności używania zewnętrznego adaptera lub połączenia bezprzewodowego. Amplituner ten jest też zgodny ze standardem DLNA 1.5, dzięki temu możesz korzystać z wielu opcji przesyłania zawartości w ramach swej domowej sieci.

technika HARMAN TrueStream

technologia HARMAN TrueStream zagwarantuje świetne doznania związane z dźwiękiem przesyłanym strumieniowo, bezprzewodowo, przy użyciu technologii Bluetooth. Technologia HARMAN TrueStream obejmuje najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie połączeń bezprzewodowych, zapewniające najwyższą jakość dźwięku niezależnie od użycia lub używanego urządzenia.

wbudowana funkcja strumieniowania vTuner (radio internetowe)

Amplituner AVR 171 umożliwia korzystanie z radia internetowego vTuner, dzięki któremu zyskujesz możliwość połączenia się ze źródłami rozrywki audio przystępnymi za pośrednictwem Internetu. Zaraz po odpakowaniu urządzenia możesz słuchać konwencjonalnych stacji radiowych z całego świata i audycji nadawanych przez liczne stacje dostępne jedynie w Internecie.

Sześć wejść HDMI z obsługą 3D, w tym jedno kompatybilne z MHL

Sześć wejść HDMI z obsługą 3D i funkcją Deep Color 30/36-bit zagwarantuje cyfrowy obraz w jakości HD w rozdzielczości do 1080 p z wiernie odtwarzanym dźwiękiem przy użyciu jednego kabla. Brak wynikających z konwersji strat na jakości obrazu i dźwięku powoduje, że możesz radować się rozrywką oferowaną poprzez hollywoodzkie hity w takiej jakości, jaką zamierzyli ich twórcy. Połączenie MHL (Mobile High-Definition Link) powoduje, iż materiał audio/wideo w wysokiej rozdzielczości możesz przesyłać z aparatu, telefonu, tabletu albo modułu Roku Streaming Stick bezpośrednio do HDTV.

Port USB w panelu przednim

Znajdujący się na panelu przednim AVR 171 port USB gwarantuje sporo opcji odtwarzania muzyki. Wystarczy podłączyć iPhone’a, iPada, iPoda lub pamięć USB, by odtwarzać znajdujące się na nich pliki za pomocą domowego centrum rozrywki. Zastosowany port USB umożliwia również ładowanie urządzeń z systemem iOS.

samoczynna kalibracja EzSet/EQ III

Nowa funkcja samoczynnej kalibracji HARMAN EzSet/EQ III zagwarantuje dokładną regulację poziomu głośności amplitunera AVR 171, ustawień odległości głośników/opóźnienia i korekcji dźwięku, dzięki czemu adekwatna konfiguracja dla danego układu głośników i wnętrza jest określana automatycznie. System ma łatwe w użyciu menu i zezwala na podłączenie mikrofonu, a także przeprowadzenie kalibracji za jego pomocą.

Dwa wyjścia subwooferowe

Czy wymiary wnętrza, w którym oddajesz się słuchaniu, wymagają zastosowania dwóch głośników niskotonowych do zapewnienia odpowiednich basów? AVR 171 rozwiązuje ten problem dzięki podwójnym wyjściom subwooferowym, które przyczyniają się do znacznej poprawy czystości i poziomu realizmu dźwięków o niskich częstotliwościach.

Możliwość nagłośnienia wielu pomieszczeń dzięki wyjściu audio i specjalnemu wzmacniaczowi

Sterowanie odtwarzaniem w osobnych pomieszczeniach przez jeden amplituner. Dzięki specjalnym wzmacniaczom odtwarzanie muzyki w innych pomieszczeniach realne jest bez użytkowania dodatkowych części. Oznacza to, iż w czasie gdy w jednym pomieszczeniu oglądasz rozgrywki sportowe, w innym rozbrzmiewają kojące dźwięki muzyki klasycznej.

Nowa, kompaktowa budowa

w sytuacji amplitunera AVR 171 nagrodzona konstrukcja Harman Kardon pozostała przeniesiona na nowy poziom dzięki wpuszczanym elementom służącym do regulacji głośności i bardziej kompaktowej budowie. Użycie progresywnego technicznie zasilania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie masy urządzenia bez utraty produktywności. Urządzenie jest wyśmienicie dostosowane do półek z cienkiego szkła stosowanych we współczesnych meblach projektowanych z myślą o telewizorach/kinie domowym.

Złącza oznaczone kolorami i zaciski głośnikowe ze śrubami

Wszystkie złącza amplitunera AVR 171 są oznaczone kolorami, by ułatwić przyłączanie kabli i zniżyć liczbę pomyłek. Oznaczone kolorami zaciski głośnikowe ze śrubami na wszelkich kanałach wyjściowych zezwalają na podłączenie złącz wtykowych lub przewodów nieizolowanych i bezpieczne podłączenie kabli głośników.

Pilot zdalnego sterowania z możliwością programowania i obsługi kilku sprzętów

Korzystanie z amplitunera AVR 171 jest prostsze dzięki programowalnemu pilotowi zdalnego sterowania na podczerwień (IR). Ergonomia wykonania powoduje,bez problemu obsługuje on przystępne w kilku językach menu wyświetlane na ekranie, dzięki czemu proces konfiguracji systemu i sterowanie nim jest nieskomplikowane. Dodatkowo pilot ten umożliwia sterowanie telewizorem, tunerami telewizji kablowej i satelitarnej, a także innymi źródłami odtwarzanej zawartości. Jeszcze pokaźniejsza rozciągliwość konstrukcji jest zapewniana przez wyjście wyzwalacza 12 V i wejście zdalnego czujnika podczerwieni.

Aplikacja Harman Kardon do zdalnego sterowania dla smartfonów i tabletów

zapewniająca jeszcze więcej opcji związanych ze sterowaniem aplikacja Harman Kardon Remote jest przystępna w iTunes App Store w wersji dla sprzętów z systemem iOS®, a także w sklepie Google Play™ dla sprzętów z systemem Android™. Dzięki niej możesz sterować amplitunerem AVR 171 przy pomocy kompatybilnego smartfona albo tabletu – bez konieczności korzystania z pilota.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

Amplituner AVR 171 zagwarantuje nieprzeciętny dźwięk dorównujący jakością cyfrowemu obrazowi odtwarzanemu z płyt w formacie Blu-ray Disc™ – możesz radować się najlepszym możliwym brzmieniem ścieżek dźwiękowych filmów dzięki dekodowaniu w technikach Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™. Niezależnie od stosowanego trybu i atmosfery filmu zachowana będzie najwyższa jakość dźwięku.

technika HARMAN GreenEdge

Logo HARMAN GreenEdge jest gwarancją tego, że amplituner AVR 171 jest przychylny dla środowiska, a równocześnie zagwarantuje najwyższą jakość, z której słyną produkty HARMAN. Dzięki zaawansowanemu układowi zasilania amplituner AVR 171 może gwarantujeć nadzwyczajną jakość dźwięku, a równocześnie jest minimalny i lekki, ponieważ do jego wykonania użyto mniejszą liczba metalu i tworzywa sztucznego. Mniejszy rozmiar oznacza mniejszą ilość odpadów i mniejszy ślad węglowy.

Głośniki JBL Studio 2 Pack 280 5.1

JBL Studio 225c 1 szt
atrybuty:

 • typ głośnika: 1,5-drożny
 • Gniazda: pozłacane, śrubowe
Głośniki basowe 2x 100mm:
 • nieelastyczna, lekka membrana PolyPlas z gumowymzawieszeniem
 • solidne brzmienie basu z niskimi zniekształceniami
 • Ekranowanie magnetyczne pozwalające na umieszczenie przy telewizorze
Głośnik wysokotonowy 25mm:
 • Kopułka CMMD Lite
 • eliminuje niepożądane rezonanse, dostarczając czyste, duże brzmienie wysokich tonów
 • Wysokie tony pokrywają dokładnie przestrzeń odsłuchu
 • Ekranowanie magnetyczne zezwalające na umieszczenie przy telewizorze

JBL Studio 280 2szt

atrybuty:

 • typ: 3-drożna kolumna podłogowa
 • 2 przetworniki niskiej częstotliwości o średnicy 165 mm, tworzone wtechnologii PolyPlas
 • przetwornik średniej częstotliwości o średnicy 100 mm, wykonany wtechnologii PolyPlas
 • przetwornik wysokiej częstotliwości o średnicy 25 mm, kopułkowy, litowy,CMMD
JBL Studio 220 2 szt

parametry:

 • rodzaj głośnika: 2-drożny
 • Gniazda: pozłacane, śrubowe
Głośniki basowe 1x165mm:
 • nieelastyczna, lekka membrana PolyPlas z gumowymzawieszeniem
 • mocne brzmienie basu z niskimi zniekształceniami
 • Ekranowanie magnetyczne zezwalające na umieszczenie przy telewizorze
Głośnik wysokotonowy 25mm:
 • Kopułka CMMD Lite
 • usuwa niechciane rezonanse, dostarczając czyste, szerokie brzmienie wysokich tonów
 • Wysokie tony pokrywają precyzyjnie przestrzeń odsłuchu
 • Ekranowanie magnetyczne zezwalające na umieszczenie przy telewizorze

JBL Studio 250P

atrybuty:
 • konstrukcja: intensywny, bass reflex
 • Przetwornik: 250mm
 • Pasmo przenoszenia: 32 - 150Hz
 • Moc ciągła: 200W
 • Moc dynamiczna 400W


Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe