Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Hecht 543SW

Hecht 543SW


Producent/Marka: Hecht
produkt wystawiono w 2 sklepach

Parametry i opis

Moc:
3.5 kW
Napęd:
tak
Pojemność kosza:
50 l
Szerokość koszenia:
43 cm

HECHT 543 SW to spalinowa kosiarka z napędem tylnych kół dedykowana do regularnego koszenia trawników o powierzchni do 800 m2.Urządzenie zasila 4-suwowy silnik HECHT OHV o objętości 98,5 cm3 oraz mocy 2,5 KM.

Kosiarka bazuje na poczciwej stalowej obudowie, pod którą pracuje nóż o szerokości 43 cm. Nóż przymocowany pozostał do sprzęgła poślizgowego, zapewniając mu poślizg w razie kolizji z przeszkodą. Takie rozwiązanie pozwala w wielu przypadkach uniknąć poważnych uszkodzeń silnika albo zgięcia wału. Wysokość koszenia trawy dostosowywana jest w zakresie 25 – 75 mm w siedmiu wybranych przez użytkownika wysokościach.

Trawa zbierana jest do 50 l tekstylnego kosza, który dzięki wykorzystanemu materiałowi jest nie tylko lekki,gwarantuje też stosowny przepływ powietrza, optymalnie wykorzystując prawie 100 % jego pojemności. Kosz w jego górnej części wyekwipowany pozostał w klapkę zawiadamiającą stan napełnienia, która powiadamia użytkownika, iż nadszedł czas na opróżnienie kosza.

Kosiarka dostarczana jest wraz z tunelem bocznego wyrzutu, a także zaślepką do mulczowania. Starczy zdjąć kosz i zamontować zaślepkę do mulczowania w miejscu tylnego wyrzutu, a dzięki specjalnie ukształtowanemu nożowi kosiarka jest już gotowa do mulczowania. podczas mulczowania trawa zostaje rozdrobniona na mniejsze kawałki, które bezproblemowo dostają się do korzeni trawnika działając jako naturalny nawóz, zachowując przy tym adekwatnyą wilgotność gleby. Używając równocześnie zaślepkę do mulczowania, a także tunel boczny, przejdziemy w tryb wyrzutu trawy bocznym tunelem. Jest to istotnie korzystne rozwiązanie w przypadku, gdy mamy do skoszenia dużą powierzchnię przerośniętego trawnika, i nie chcemy zbierać trawy do kosza.

Uruchomić kosiarkę możemy przy pomocy tradycyjnego szarpaka. Sterowanie kosiarką odbywa się za pomocą czerwonej dźwigni na uchwycie, czarna dźwignia natomiast odpowiada za napęd tylnych kół. Prędkość jazdy wynosi około 3,6 km/h, w zależności od terenu na jakim przyjdzie nam pracować. Uchwyt posiada funkcję regulacji wysokości, w nietrudny sposób dopasowując się do wymagań operatora. Można go również w prędki sposób złożyć do transportu lub przechowywania kosiarki.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Kosiarka HECHT -Test+Opinia

  • Hecht 548 SWE 5 in 1 Benzin-Rasenmäher mit Elektrostarter

    Der Profi Benzinrasenmäher 548 SWE von Hecht im Einsatz. Das Video zeigt den Allrounder im Detail. Lernen Sie die verschiedenen Einsatzmöglichkeiten kennen und überzeugen Sie sich von diesem...

  • Газонокосилка бензиновая Hecht 543

    044-22-10-455, 068-622-49-49, 050-622-49-49 Газонокосилка адаптирована к скашиванию участков площадью 800 м². Косилка имеет...