Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
Hecht 548SW

Hecht 548SW


Producent/Marka: Hecht
produkt wystawiono w 6 sklepach

ceny od 1 139,00 zł do 1 559,00 zł


Parametry i opis

Moc:
3.5 kW
Napęd:
tak
Pojemność kosza:
60 l
Powierzchnia trawnika:
1200 m2
Szerokość koszenia:
46 cm

lubiana kosiarka do średnich i wielkich ogrodów. Kosiarka ma solidną obudowę wytwarzaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej z trwałą warstwą, która powoduje,zapewnia długą żywotność. Akcesoria będące w pakiecie wraz z kosiarką można prosto i bez użycia narzędzi użyć do pracy przy rozdrabnianiu trawy albo kiedy nie chcemy zbierać trawy do kosza skorzystać z wyrzutu bocznego.

Dzięki zaawansowanej komorze cięcia i ze specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje świetne rezultaty przy koszeniu trawy. Kosiarka wyekwipowana jest ponadto w projekt EDGE CUTTING, który pozwala na koszenie wzdłuż płotów i ścian. 60 litrowy funkcjonalny koszwyekwipowany w długi uchwyt i okienko do kontroli poziomu napełnienia. Duże koła gwarantują łatwe przemieszczanie i manewrowanie w terenie.

Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 3,3 KM (pojemność 135 cm³), co daje obfity komfort pracy. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości części i łożyska kulkowe zezwalające nam poruszać się wygodnie po każdym terenie, dzięki czemu możemy osiągnąć prędkość jazdy 3,6 km/h, co gwarantuje nam koszenie wygodne i nie za długie.

Kosiarka w obsłudze jest komfortowa dla wszelkich - cała kosiarka jest praktycznie zaprojektowana, by zapewnić najszczególniej komfortowe korzystanie wraz z znakomitymi wynikami koszenia. Posiada centralną regulację wysokości koszenia od 25-75 mm, co zagwarantuje słuszne użycie na każdym rodzaju trawnika. Wygodny uchwyt z miękkiego tworzywa może byćdobrany do wysokości ciała lub złożony do komfortowojszego przechowywania. Długie rączki znajdujące się na uchwycie potrzebne do pracy są optymalne jednocześnie dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiegają poprzez całą jego długość. Dla wygodnego przenoszenia kosiarka pozostała zaopatrzona w przedni uchwyt nośny. Waga kosiarki 35,6 kg, zalecana powierzchnia wynosi 1200 m².

* dane technologiczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla starannego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o objętości i typie silnika.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Jak vybrat sekačku?

    Toto video vám přináší http://www.namir.cz/sekacky/ V tomto videu se můžete podívat jak správně vybrat sekačku. Vybrali jsme pro Vás výrobce HECHT a WORLD. Firma HECHT je česká...

  • Uniwersalna kosiarka spalinowa Hecht 548 SWE 5in1

    Uniwersalna kosiarka spalinowa Hecht 548 SWE 5in1 to propozycja maszyny do całorocznej pracy w ogrodzie. Wyposażona w funkcję cięcia , zbierania, mulczowania i wyrzutu bocznego oraz napęd...

  • Hecht 548 SWE 5 in 1 Benzin-Rasenmäher mit Elektrostarter

    Der Profi Benzinrasenmäher 548 SWE von Hecht im Einsatz. Das Video zeigt den Allrounder im Detail. Lernen Sie die verschiedenen Einsatzmöglichkeiten kennen und überzeugen Sie sich von diesem...