Hoover FM216 LI011

Hoover FM216 LI011


Producent/Marka: Hoover
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 411,00 zł do 419,00 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
niebieski, czarny

Odkurzacz bezprzewodowy FreeMotion FM216LI 011

Oddychaj zdrowo dzięki nowoczesnej metodzie separacji kurzu

Cyklon, który powstaje w komorze odkurzacza Hoover Freemotion, wprawia powietrze w ruch i oddziela cząsteczki kurzu od czystego powietrza. Brud zostaje odizolowany, a powietrze, które jest wydmuchiwane na zewnątrz, nie zawiera pyłów. Z tego powodu odkurzacze cyklonowe są rewelacyjną propozycją dla alergików. Dzięki innowacyjnej technice posiadasz także niezmiennie silną moc odkurzania, bez względu na stopień zapełnienia zbiornika (który po skończonym odkurzaniu starczy opróżnić).

Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najwygodniejsza
Gdy skończysz odkurzanie posadzek, wystarczy odłączyć od urządzenia nieduży, ręczny odkurzacz, by przejść płynnie do czyszczenia tapicerek i blatów. Komfortowe sprzątanie zagwarantuje wygodna rączka i niewielka waga urządzenia. Dzięki podwójnej funkcji odkurzacza FREEMOTION nie pominiesz żadnego kłębka kurzu w Twoim domu ani na podłodze, ani na meblach.

Odpocznij i wróć do pracy tam, gdzie ją przerwałeś
Jeżeli chcesz postawić odkurzacz pionowy Hoover, uruchom pozycję parkującą i nie martw się o stabilność urządzenia. Dzięki przemyślanej konstrukcji odkurzacz zachowa pionową pozycję, a Ty możesz zająć się czymś innym.

Złóż odkurzacz, by był łatwiejszy do przechowywania
Po skończonych porządkach jednym ruchem złożysz odkurzacz na pół wysokość zniża się ze 112 cm do 59 cm. Bez problemu możesz wówczas schować urządzenie w szafie lub pawlaczu dzięki lekkiej wadze, niewielkim rozmiarom i poręczności z całą pewnością odszukasz na niego dogodne miejsce.

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Odkurzacze