Hoover OP60 ALG011

Hoover OP60 ALG011


Producent/Marka: Hoover
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność worka/pojemnika:
4.5 l
Poziom hałasu:
59 dB
Zasięg pracy:
10 m

Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych to ważny parametr w nowym odkurzaczu. Zależy od niej to, czy efektywnie pozbędziesz się brudu i kurzu ze szczelin pomiędzy płytkami oraz z drewnianych powierzchni.

Dlatego wybierz model o klasie A. Odkurzaj skutecznie dywany. Odkurzacz o wysokiej klasie produktywności odkurzania dywanów bez problemów poradzi sobie z zebraniem brudu z Twoich dywanów. To ważne, jeśli zajmują one znaczną powierzchnię w mieszkaniu.

Jeśli w Twoim domu mieszka alergik zwróć uwagę na klasę reemisji kurzu. Odkurzacz o klasie A dobry filtr, który dba o to, by powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz było czyste i zdrowe. Zatrzymaj bakterie z filtrem EPA Filtr EPA bezproblemowo eliminuje kurz, bakterie i odchody roztoczy.

To efektywna ochrona domu przed kurzem i zarazkami, które są destrukcyjne dla alergików i osób zdrowych. Jeśli martwisz się o podłogi w Twoim mieszkaniu wybierz odkurzacz ze szczotką do parkietów. To specjalna szczotka, która zapewni staranne czyszczenie bez obaw o zarysowania.

Sprzątaj po cichu Wadą wielu odkurzaczy jest poziom generowanego hałasu. Odkurzanie głośnym urządzeniem często staje się udręką, zwłaszcza gdy w domu mieszka drobne dziecko. Dlatego wybierz odkurzacz proponujący pracę na poziomie 61 dB, która nie wpłynie negatywnie na domowników.

Miękkie kółka nie rysują parkietu i nie hałasują na twardych podłogach. Odkurzacz w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy, dzięki temu dłużej zachowuje swoją żywotność....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Odkurzacze