Hotpoint AQS73D29

Hotpoint AQS73D29


Producent/Marka: Hotpoint
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 1 299,00 zł do 1 499,00 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Automatyka wagowa:
tak
Głębokość:
44 cm
Klasa energetyczna:
A+++
Kolor:
srebrny, biały
Prędkość wirowania:
1200 obr/min
Sposób ładowania:
front
Szerokość:
59 cm
Wsad:
7 kg
Wysokość:
85 cm
Wyświetlacz elektroniczny:
tak

Aqualtis
Pralki Aqualtis są znakomite z każdego punktu widzenia: wyprodukowane, żeby oferować coś unikatowego, troszczą sie o tkaniny i pieszczą je, zapewniając równocześnie maksymalną produktywność i niewielki wpływ na środowisko. Aqualtis pokazuje szeroką gamę pralek z rozwiązaniami za każdym razem będącymi w stanie odpowiedzieć na wszelkie wymogi związane z praniem. Przystępne na dodatek w wersji Slim o głebokości 47 cm, pralki Aqualtis można umieścić nawet w znikomych pomieszczeniach.

High Definition
Pranie High Definition pozwala zachować oryginalne piękno ubrań i zagwarantuje wspaniałe rezultaty: specjalny program Anti-Stain wydajnie eliminuje ponad 20 uporczywych plam, a technologia Hydrothermal, które nie tylko zagwarantuje najwyższą produktywność prania, lecz pozwala dodatkowo przedłzastosować żywotność i intensywność kolorych ciuchów.

Ecotech
Symbol Ecotech na produkcie oznacza, iż urządzenie spełnia najwyższe standardy skuteczności energetycznej. Pralki Ecotech to gwarancja mniejszego zużycia i wyjątkowej produktywności.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care to najwyższe wyróżnienie przyznawane poprzez producenta The Woolmark Company markom, które spełniają najwyższe standardy jakości pozwalające na pranie w pralce jeszcze tych wełnianych dzianin, na których metce jest napis 'Prać ręcznie'. Dzięki odpowiednim, opatentowanym parametrom prania włókna nie ocierają się o siebie i najdelikatniejsze dzianiny pozostaną w wspaniałym stanie choćby po ponad 20 cyklach prania.

Super Silent
Pralki Super Silent wyekwipowane są w trójfazowy silnik z systemem zawieszenia, który pochłania silniejsze drgania i gwarantuje wyśmienitą ciszę, nawet podczas fazy wirowania.

Baby Cycle
Program Baby Cycle w zaledwie 40°C zadba o nieprzeciętną higienę ubranek niepokaźnego dziecka, by były za każdym razem idealnie czyste. Cykl ten dzięki wykorzystaniu obszerniejszej ilości wody zagwarantuje stosowne działanie środka piorącego i innych środków dodawanych do prania i sprawi, ze na ubraniach nie pozostanie nawet ślad detergentu. W trosce o subtelną skórę i dzianiny.

Antyalergiczny
Program Antyalergiczny skrupulatnie wymywa, bez uszczerbku dla dzianin, wszelkie alergeny drażniące skórę. Brud, a także alergeny sa usuwane w dwóch odrębnych fazach: w trakcie podgrzewania wody na początku , a także podczas podtrzymywania temperatury w 60° C. Produkty firmy Hotpoint uzyskały aprobatę instytutu Allergy UK potwierdzającego ich sprawność w usuwaniu pyłków, a także roztoczy.


Pozostałe cechy

Ecotech
technologia Super Silent
Woolmark Platinum Care

Programy
Opóźniony start
samoczynny wybór wody w zależności od wielkości załadunku
proste prasowanie
Program Bielizna 7 dni
Program Koszule

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Pračka AQS73D 29 EU/B, Hotpoint-Ariston

  • Video Recensione Lavatrice Hotpoint AQS73D29

    Scopri la lavatrice Hotpoint AQS73D29 su http://www.eprice.it/lavatrici-HOTPOINT/d-5258295 Lavatrice a carica frontale e a libero posizionamento, dotata di tecnologia HIGH DEFINITION. Classe...

  • Pralka HOTPOINT ARISTON AQS73D 29 PL - review

    Hi, dziś pokażę Wam nowość - pralkę HOTPOINT ARISTON AQS73D 29 PL. Co ją różni od innych? Zobaczcie sami. tags: hotpoint,ariston,aqsd,aqs,aqs73d,aqsd73,29,pl,review,prawostronnie,na,prawo...

Sprawdź przedmioty w kategorii Pralki