HP 7MX35EA

HP 7MX35EA


Producent/Marka: HP
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
7MX35EA
Pamięć RAM:
2 GB
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Model laptopa HP 15-da to 15-calowy notebook z przeznaczeniem do prac biurowych z dużą mocą obliczeniową. Dzięki przeznaczonej grafice w wybranych specyfikacjach nie tylko napiszemy pismo, czy poszperamy w Internecie,dodatkowo zagramy w niektóre gry. W trakcie pisania tej recenzji produkty z tej kolekcji możemy nabyć już od 1299zł.

obudowa HP 15-da wyprodukowana całkowicie jest z tworzywa nienaturalnego. Na chwile obecną, dostępne jest mnóstwo wersji kolorystycznych, czarny, srebrny, niebieski, szary, czerwony, biały, złoty i bordowy. Jakość wykonania i spasowania obudowy jest nad wyraz przyzwoita. Niestety brak otworów technologicznych, które w łatwy sposób pozwalają na rozbudowę sprzętu. Bateria ponadto znajduje się w obudowie i nie ma do niebezpośredniego dostępu.

Pulpit roboczy wraz z klawiaturą ma trzy rodzaje kolorystyczne, czarny biały i złoty. Klawiatura jest typu wyspowego. Niestety nie jest podświetlana, ale ma odizolowaną klawiaturę numeryczną. Skok klawiszy jest wyjątkowo krótki, co może przeszkadzać niektórym użytkownikom. Oznacza tostarczy delikatnie musnąć klawisz, by wyświetlić literę na ekranie. Jakość wykonania klawiszy jest na wysokim poziomie i wyjątkowo poprawnie się na niej pisze w trakcie długich sesji.

Touchpad ma rozmiary 11, 6 x 5,1 cm i ob sługuje gesty. Gładka powierzchnia jest przyjemna w dotyku, a jego wielki rozmiar nie powoduje problemów podczas stosowania gestów. P owiększanie i pomniejszanie działa wspaniale. Dwa przyciski posiadają niedługi skok i wyjątkowo dobrze wyczuwalny klik.

HP 15 jest wyekwipowany w asygnowany procesor graficzny GeForce MX110. W przeciwieństwie do swego imiennika GeForce MX150 MX110 nie jest oparty na architekturze Nvidii Pascal, lecz na starszej generacji Maxwell. Karta graficzna obsługuje DirectX 12, działa z częstotliwością do 1,006 MHz i ma dostęp do 2 GB pamięci GDDR5 VRAM.

podczas testowania modelu HP 15-da zauważyłem, iż wentylator pracuje w trybie ciągłym. W trakcie gdy laptop stał bezczynie na biurku był cały czas słyszalny. To już kolejny model, w którym zauważam, iż opcja w biosie „wentylator za każdym razem włączony" była domyślnie włączona. Wyłączenie tej opcji widocznie poprawiło komfort pracy. W trakcie testu warunków skrajnych poziom hałasu wentylatora dochodził do 39dB. W trakcie tego testu pokrywa i pulpit roboczy były dość chłodne poza jednym miejscem, gdzie wylatywało ciepłe powietrze.

laptop HP 15-da zaopatrzony jest w dwa głośniki stereo, które umiejscowione są nad klawiaturą pod perforowaną maskownicą. Jakość dźwięku jest przyzwoita, choć brakuje bezsprzecznie niskich tonów. Zalecam używania słuchawek lub zewnętrznych głośn ików, które to zde cydowanie poprawią komfort słuchania muzyki.

Czas pracy na baterii to około 6 godzin. Trzeba jednak pamiętać, że zależy on od ustawienia profilu energetycznego, a także urządzeń, które są używane. Laptop HP 15-da to korzystny wybór w wyższych konfiguracjach dla młodzieży szkolnej, jak i pracowników biurowyc h. Waga 2kg i niew ielkie wymiary proste przemieszczanie się z laptopem.


Oferty Loading

Inne powiązane

HP 4TY33EA

Loading 2 149,00 zł

HP ProBook 5TJ94EA

Loading 4 499,00 zł

HP ProBook 5TJ93EA

Loading 5 149,00 zł

HP P5U08EA

Loading 4 999,00 zł

HP ProBook Y8R15EA

Loading 3 169,00 zł

HP 7DC18EA

Loading 2 399,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy