HP Pavilion 4UF34EA

HP Pavilion 4UF34EA


Producent/Marka: HP
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
4UF34EA
Pamięć RAM:
2 GB
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Komputer mobilny HP Pavilion Gaming zaprojektowano tak, żeby przewyższał kryteria pod każdym względem. Gry. Twórczość. Rozrywka. Procesor Intel® Core™ i oddzielna karta graficzna współpracują ze sobą, by sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Nie wybieraj półśrodków. Przygotuj się do wejścia na wyższy poziom mocy. Maszyna do grania i rozrywki Sięgnij po najnowsze gry i wzbogać swoje doświadczenia dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GTX 1050 lub GeForce® GTX 1050Ti.

ekran o maksymalnej rozdzielczości 4K albo FHD z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz w wybranych modelach powoduje, iż rozgrywka robi się naprawdę poważna. Zanurz się w świecie nowych możliwości sprawdź jeszcze więcej akcji na niesamowitym bezramkowym ekranie i ciesz się bogatym, naturalnym brzmieniem za sprawą skierowanych do przodu głośników, technice HP Audio Boost i strojenia opracowanego przez markę B&O PLAY.

Oto maszyna o konkretnych osiągach Korzystaj z mocy koniecznej do realizowania wielu zadań bezzwłocznego czasu reakcji dzięki procesorowi Intel® Core™ i dyskowi SSD PCIe lub podwójnemu układowi pamięci masowej (dysk HDD + dysk SSD PCIe) w wybranych modelach.

Ciesz się lepszymi funkcjami łączności o szerokiej przepustowości dzięki technologii Wi-Fi obsługującej gigabitowe prędkości w wybranych modelach. Procesor Intel® Core™ 8. Generacji powiększona efektywność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze.

Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet kreować własne. Opcje DDR4 RAM Działają produktywniej i bardziej niezawodnie z większymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM.

Dzięki pokaźniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się efektywniej. Mocny dźwięk wspaniałej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technologii HP Audio Boost i strojeniu opracowanemu przez fachowców z B&O PLAY możesz cieszyć się bogatym i naturalnym brzmieniem.

Pozwól, by dźwięk Cię poruszył. Podświetlana klawiatura z zaimplementowaną klawiaturą numeryczną Widoczność pozostaje dobra choćby w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Podświetlana klawiatura i zastosowana klawiatura numeryczna wygodne pisanie w większej liczbie środowisk....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy