artykuły

Jak przeglądać oferty

Aby rozpocząć przeglądanie naszego serwis, należy w pierwszej kolejności zapoznać się z układem graficznym serwisu. Jego układ graficzny został podzielony na 3 części:

Nagłówek strony (górna część strony) – zawiewa pole umożliwiające wprowadzenie nazwy szukanej oferty. Dodatkowo zawiera odnośniki kierujące na poszczególne kategorie zawierające przedmioty z ofertami. Kategorie są pogrupowane tematycznie.

Główna kolumna z treścią - to w niej wyświetlana jest główna treść serwisu (Np. po kliknięciu na kategorię, w tym miejscu zostają wyświetlone przedmioty kategorii)

Stopka - przechowuje informacje dotyczące korzystania z serwisu, oraz inne pomocnicze odnośniki.

Po wstępnym zapoznaniu się z układem serwisu, można przystąpić do właściwej obsługi serwisu. W nagłówku strony na liście z nazwami kategorii, wybieramy jedną interesującą nas kategorię i klikamy w jej nazwę. Po kliknięciu zostaje nam wyświetlona lista przedmiotów przynależących do wybranej przez nas kategorii. Teraz możemy kliknąć w nazwę danego przemiodu aby przenieść się na stronę z większą ilością szczegółów na temat danego przedmiotu. Po przeniesieniu się na stronę przedmiotu, zostanie wyświetlona fotografia przedmiotu wraz z ofertami sklepów, które ten przedmiot mają w sprzedaży. Oferty sklepów są sortowane według cen, w jakich dany przedmiot oferują. Na stronie znajdują się także oferty rekomendowane, w przypadku ofert sklepów, które spełniają minimalny próg oceny za jakość obsługi.