jane etui smart cover case podstawka ipad 10,2'' 2019 czarny (ltapipd-g01) - czarny marki Baseus

jane etui smart cover case podstawka ipad 10,2'' 2019 czarny (ltapipd-g01) - czarny marki Baseus


Producent/Marka: Baseus
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 59,00 zł do 69,90 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
czarny
Przeznaczenie:
Apple

Baseus Jane etui Smart Cover case podstawka iPad 10,2'' 2019

Zabezpiecz swego iPada przed uszkodzeniem mechanicznym w wyniku upadku. Prawidłowo dostosowana, solidna pokrywa sprawdzi się w tej roli najlepiej. Nie tylko ochroni sprzęt elektroniczny, lecz też sprawi, że będzie on wyglądał wyszukanie, a korzystanie z niego stanie się znacznie bardziej komfortowe. Najnowsza wersja Baseus Jane Y-Type powstała z wysokojakościowej skóry, nie wydziela nieprzyjemnego aromatu, ma wycięte otwory idealnej wielkości, a także jest lekka i wyjątkowo użyteczna.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC+PU+miękkie włókna (mikrofibra)
  • Metoda produkcji: formowanie wtryskowe i tłoczenie na gorąco
  • Waga: 194g
  • rozmiar: 253 mm x 180 mm x 12 mm

Dlaczego warto zainwestować w dobre etui?

prawidłowe etui musi z zasady nadzwyczajnie przylegać do urządzenia. Ta wersje rewelacyjnie nadaje się do iPada, ponieważ została unowocześniona i wytworzona zgodnie z obecnymi standardami.

komfortowe korzystanie

Rolą tego etui jest nie tylko ochrona iPada, ale też łatwiejsze korzystanie z urządzenia. Dostępne są cztery rodzaje konfiguracji, w jakich możesz ułożyć podstawkę, żeby pracować, grać lub oglądać filmy. W każdej z pozycji urządzenie będzie szczególnie jednostajne, a kąt widzenia komfortowy dla użytkownika. Korzystaj w pionie lub poziomie, reguluj ustawienia w taki sposób,ekran był korzystnie widoczny.

Budowa etui

To etui zbudowane jest z kilku segmentów przypominających origiami. Dzięki inspiracji papierowymi rzeźbami powstała pokrywa, którą można składać i rozkładać na niemało sposobów. Wyświetlacz samoczynnie wyłącza się po zamknięciu magnetycznej klapki, a uniesienie jednej jego części sprawia włączenie urządzenia. Przylegająca do niego część pokryta jest miękką podszewką produkowaną z mikrofibry. Skutecznie broni przed zarysowaniami. Etui zabudowane jest w całości, a więc zabezpiecza urządzenie w dodatku w najbardziej narażonych na uszkodzenia miejscach, czyli na ekranie, na rogach i na szkiełku aparatu.

Lepsza wersja pokrywy

Na rynku dostępnych jest dużo etui stworzonych z silikonu. Choć mogłoby się wydawać, że są one najkorzystniejsze, to w praktyce przewagę nad nimi mają pokrywy wyprodukowane z poliwęglanu. To materiał przyjazny środowisku i niezwykle wytrzymały. W przeciwieństwie do niego, silikon pozostaje gruby i ma minimalne zdolności do odprowadzania ciepła. Urządzenie w nim schowane może więc przegrzewać się, a co z tego wynika pracować nieefektywnie. W razie upadku skorupa PC lepiej ochroni sprzęt oraz ma dłuższą żywotność. Upływający czas nie odbarwia jej i nie pozbawia cechy ochronnych.

Wysoki poziom ochrony

należycie przypasowane, zabudowane etui chroni iPada na sporo sposobów. Z reguły zabezpiecza je przed skutkami upadków z wysokości, lecz nie tylko. Pełni wyraźną rolę jako bariera przed przedostawaniem się kurzu, tłuszczu czy cieczy. Dzięki czemu urządzenie długo wygląda jak świeże.

świetne dostosowanie

Ta pokrywa wspaniale przylega do iPada. Ma pasujące otwory, dzięki czemu nie zasłania obiektywu, gniazda ładowania ani przycisku aparatu. Jednocześnie pozostawiono stosowną przestrzeń do gromadzenia się pary wodnej, żeby urządzenie nie było zagrożone zalaniem czy zaleganiem plam wody zgubnych dla mechanizmu.

Etui producenta Baseus jest wyjątkowo lekkie i cienkie. To powoduje, iż trzymając je w dłoni pewnie chwytasz obudowę wraz z zawartością. Z powodzeniem zabierzesz je ze sobą w plecaku czy torbie.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Tablety