JBL Reflect A

JBL Reflect A


Producent/Marka: JBL
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj połączenia:
przewodowe
Typ:
douszne

Dla osób intensywnych i nie tylko

stworzone z myślą o osobach aktywnych i tych które wiedzą czego chcą, słuchawki JBL Synchros Reflect są świetnym towarzyszem na co dzień. Model ten znakomicie sprawdzi się jako partner w trakcie treningu, lecz także w drodze do pracy, czy w czasie relaksu. Synchros Reflect łączą w sobie legendarną jakość brzmienia z wyśmienity i bezpiecznym dobranie do ucha. Gwarantują on spokój i komfort wykorzystywania, co pozwala osiągać jeszcze więcej podczas realizowania ćwiczeń.

genialnie dobrane słuchawki dokanałowe

Słuchawki JBL Synchros Reflect odznaczają się niesamowitym brzmieniem, a także nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Dzięki progresywnej konstrukcji, słuchawki zawsze trzymają się tam, gdzie ich miejsce, czyli w uchu. Trzy praktyczne końcówki, a także wkładki douszne umieszczone pod kątem sprawiają, iż korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Takie rozwiązanie gwarantuje także,nawet w trakcie energicznego treningu słuchawki nie będą wypadać ani wysuwać się. Dzięki czemu użytkownik będzie mógł radować się najlepsza jakością dźwięku w każdym momencie.

Wysoka jakość i przemyślana budowa

Słuchawki dokanałowe JBL Synchros Reflect zostały zaopatrzone w wyróżniający się, odblaskowy przewód w żywym kolorze. Przewód ten sprawia, iż użytkownik jest świetna widoczne w ciemności, co powoduje, iż model ten jest idealny do użytkowania nawet nocą. Oporna na pot i zachlapanie konstrukcja, równocześnie przewodu jak i pilota z mikrofonem zezwalają na użytkowanie sprzętu nawet podczas niezwykle aktywnego treningu. Dodatkowo dzięki indywidualnie dopasowywanej długości przewodu podłączenie do źródła dźwięku nigdy nie było prostsze. Osiągaj więcej z JBL Synchros Reflect!

Słuchawki idealne do smartfona

Na przewodzie słuchawkowym JBL Synchros Reflect znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon. Dzięki temu możesz rozmawiać przez smartfon, mając wolne ręce. Dodatkowo możesz kontrolować smartfon przy pomocy 3-przyciskowego pilota. Odbieraj rozmowy, steruj głośnością, a wszystko to bez dotykania telefonu. Od dzisiaj już nie będziesz musiał przerywać swych ulubionych czynności, aby odebrać.

{pomocn|przydatn)e akcesoria w zestawie JBL Synchros Reflect

Z słuchawkami dokanałowymi JBL Synchros Reflect dostarczone są trzy pary końcówek z haczykami: małe, średnie i duże. Wybierz z zestawu końcówki odpowiednie dla Ciebie i zagwarantuj sobie wygodne słuchanie przez wiele godzin. Dodatkowo znajdujący się w zestawie przewód przedłużający pozwala na konfigurowanie długości kabla. Umożliwia to umieszczenie odtwarzacza wszędzie tam, gdzie chcesz. Krótsza długość jest idealna do noszenia go na ramieniu, natomiast zwiększona długość jest odpowiednia, gdy urządzenie znajduje się w kieszeni lub torebce.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • JBL Reflect Mini BT Sport Earphones - REVIEW - Lightest Earphones

    CHECK UPDATED PRICES or BUY HERE◅ http://amzn.to/21ENrfV ▻UNITED KINGDOM PRICES: http://amzn.to/1QmRwwF ▻CANADA PRICES: https://goo.gl/oJmcHZ ▻MY GEAR◅ CAMERA ...

  • JBL Reflect Sport Headphones

    The ultimate workout partner, the Reflect combines cutting-edge style with innovative features. Providing legendary sound in a workout-ready headphones design, it puts you well on your way...

  • JBL Synchros Reflect In-Ear Sport Earphones Review

    Please join and support our community and EXCLUSIVE Private Fan Facebook Groups! http://bit.ly/1HAFQ7N Follow Us on: https://Instagram.com/ChrisVoss http://Twitter.com/ChrisVoss https://Facebook....

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio