Jura X6

Jura X6


Producent/Marka: Jura
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
tytanowy
Rodzaj ekspresu:
automatyczny
Wysokość:
47 cm

Pierwsza dostawa ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

- Legendarna jakość powstająca w Szwajcarii i doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - doskonała kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający nowe światowe standardy, a także detale najwyższej klasy

JURA X6 Szwajcarska perfekcja kawy

- 12 rogramowalnych przepisów kawowych

- Ekspres pozwala przygotowanie jedynie czarnych kaw
- szybki i staranny młynek Młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki graficznemu wyświetlaczowi TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy 65 - 153 mm
- Podwójna wylewka i rewelacyjnej jakości pianka mleczna
- Dzienna skuteczność od 70 do 120 zaparzonych kaw


Ekspres samoczynny Jura X6 jest urządzeniem dedykowanym dla średnich i śladowych biur i gastronomii. Wysoka produktywność ekspresu oraz najwyższej klasy podzespoły są synonimem fachowej jakości. Ekspres jest rewelacyjnie dopasowany do parzenia od 70 do 120 zaparzonych kaw dziennie, efektywny pojemnik na ziarno o pojemności 0,5 kg z możliwością zwiększenia do 1kg. Kolejną unikalna cechą ekspresu jest wysoka jakość przygotowanych specjałów kawowych. Espresso jest wizytówką tego ekspresu. Ekspres specyficzny system kompletowania świeżej wody. Graficzny i przyciski specjałów kawowych gwarantują łatwa obsługę, a także nawigację po funkcjach ekspresu.
Ekspres Jura X6 będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem twojego biura.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji

kolorowy ekran TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem Jura X6
Ekspres samoczynny Jura X6 jest szczególnie prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu wyświetlaczowi TFT. Wyświetlacz daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swoich ulubionych przepisów kawowych. Przy pomocy kolorowego wyświetlacza można w szybki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Ponadto na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na wyśmienite latte.

Inteligentny System dobierania Świeżej Wody
Inteligentny system dobierania świeżej wody zastosowany w ekspresie samoczynnym Jury jest dostępny po podłączeniu Inteligentnego Zestawu Podłączenia Świeżej Wody. System zapewnia za każdym razem świeżą wodę która w znacznym stopniu wpływa na smak kawy. Smaki i aromaty kawy będą bardziej wyczuwalne. System montowany jest bezpośrednio w ekspresie i może konsolidować się z zewnętrznym filtrem wody CLARIS Pro Smart.

Ekspres Jura X6 wyposażony jest w filtr wody CLARIS Pro Blue. System konserwacji ekspresu jest w pełni zsynchronizowany, procesy czyszczenia, płukania i odkamieniania gwarantują najwyższy poziom higieny potwierdzony dokumentem TÜV.

Higiena i wygoda konserwacji
Higiena ekspresu jest bardzo ważnym czynnikiem który gwarantuje najwyższą jakość kawy. Osobna wylewka do kawy i spienionego mleka ma znaczny wpływ na higienę ekspresu. Prosty i niezależny cykl czyszczenia podwójnej wylewki kawy oraz dyszy spieniajacej mleko zapewni najwyższą powtarzalną jakość kawy. System mleczny cappuccino możesz wyczyścić po naciśnięciu jednego przycisku.

System PEP oraz System One Touch Cappuccino
Ekspres Jura X6 pozwala na przygotowanie aż 12 specjałów kawowych na najwyższym, kawiarnianym poziomie. Progresywny P.E.P. Czyli proces ekstrakcji pulsacyjnej zastosowany w Jura X6 zapewnia pełnie smaku i aromatu nawet w sytuacji najmniejszych kaw takich jak espresso czy ristretto.

wbudowany młynek Aroma G3
Ekspres progresywny, sześciostopniowy młynek Aroma G3 który błyskawicznie i równo mieli kawę na świeżo przed przygotowaniem napoju. Młynek jest jednym z najważniejszych części ekspresu. Od równego mielenia zależy smak twojej kawy!

detalowe funkcje ekspresu Jura X6
Specjały kawowe Technologie Korzyści Codziennie stosowane
Obsługa, ustawienia i możliwości programowania W liczbach

Oferty Loading

Inne powiązane

Jura C65

Loading 49,82 zł

Jura G2

Loading 21 990,00 zł

Jura S8

Loading 6 399,00 zł

Jura E6

Loading 3 799,00 zł

Jura A1

Loading 2 799,00 zł

Jura S80

Loading 6 299,00 zł

Jura E60

Loading 6,80 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Ekspresy do kawy