Karta graficzna geforce gtx 1650 super aero itx oc 4gb marki Msi

Karta graficzna geforce gtx 1650 super aero itx oc 4gb marki Msi


Producent/Marka: MSI
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Chipset:
GeForce GTX 1650
Chłodzenie:
aktywne
Pamięć RAM:
4 GB

MSI GeForce GTX 1650 SUPER Aero ITX OC 4GB

Rdzeń / pamięć

  • Częstotliwość podwyższona / prędkość pamięci: 1740 MHz / 12 Gb/s
  • Pamięć: 4 GB GDDR6
  • Złącza: 1x DisplayPort / 1x HDMI / 1x DL-DVI-D

Kondensatory polimerowe

  • 10-letnia, wyjątkowo długa żywotność przy pełnym obciążeniu.
  • Niższa temperatura pracy i większa skuteczność.
  • pokaźniejsza stabilność dzięki, aluminiowym rdzeniom kondensatorów.

Afterburner – narzędziowa aplikacja do overclockingu

  • OC Scanner: Funkcja, która samoczynnie znajduje najwyższe jednostajne ustawienia overclockingu.
  • Moduł Kombustor: zaimplementowany benchmark dla najnowszych bibliotek graficznych DirectX.
  • Moduł Predator: nagrywanie materiałów video bezpośrednio w grze.

technologia NVIDIA G-Sync™ i HDR

  • Płynna, pozbawiona efektów rozrywania ekranu, rozgrywka z częstotliwością do 240 Hz i z szerokim zakresem dynamiki HDR. Korzystające z tej technologii monitory to świetny sprzęt dla fanów gier.


ARCHITEKTURA TURING – SHADERY

nowe procesory graficzne cechują się możliwością jednoczesnego realizowania operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjną technologią cieniowania oraz nową zunifikowaną architekturą pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, a shadrery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost skuteczności we współczesnych grach. Ciesz się 1,4x pokaźniejszą efektywnością energetyczną w porównaniu z poprzednią generacją kart, dzięki temu uzyskano wyższą sprawność, niższą temperaturę i mniejszy hałas podczas pracy.


MODELE KART Z kolekcji 16 I RODZINY SUPER

Karty graficzne z linii GeForce GTX SUPER™ wyekwipowane są w ultraszybką pamięć GDDR6, która zapewnia nawet o 50% wyższą skuteczność niż w wypadku kart z oryginalnej kolekcji GTX 16 i do dwóch razy wyższą sprawność aniżeli w wypadku poprzedniej generacji procesorów graficznych z linii 10. Nadszedł już czas na to,zwiększyć wydajność komputera z kolekcją kart SUPER.


RAMKI, KTÓRE SPRAWIĄ iż WYGRASZ

Gry z gatunku Battle Royale wymagają maksymalnej liczby FPS-ów. Uzyskaj nad swoimi przeciwnikami przewagę, której tak potrzebujesz, dzięki nowym układom z linii GeForce.


minimalne wymiarY,obszerne UDERZENIE

Moc pełnowymiarowej karty graficznej zamknięta w niewiarygodnie nieznacznej obudowie. Karty graficzne z linii MSI AERO ITX wyśmienicie nadają się do montażu w niewielkich pod względem gabarytów systemach typu Small Form Factor (SFF) i komputerach HTPC (Home Theater Personal Computer), ponieważ zajmują pokaźnie mniej miejsca typowe, pełnowymiarowe karty graficzne. Oznacza to, że pasują one do dowolnej wielkości systemu komputerowego i bezproblemowo gwarantują płynną rozgrywkę w najnowszych grach.


nadzwyczajnie przypasowanY DO KAŻDEJ obudowy

W wypadku kart AERO ITX, powiedzenie „dobre rzeczy dostarczane są w drobnych opakowaniach" jest w całości zgodne z prawdą. Dzięki niewielkim wymiarom, karta zmieści się w praktycznie w każdej obudowie. Jej kompaktowe wymiary oznaczają też, iż jej ciężar jest także pokaźnie mniejszy w sytuacji pełnowymiarowych kart graficznych.


PRZYSZŁOŚĆ GAMINGU

Dzięki eliminacji efektów rozrywania obrazu, migotania ekranu i opóźnień sygnału na wejściu wyświetlacza, gra staje się bardziej płynna, szybsza i dostarcza podczas rozgrywki znacznie bardziej ekscytujących wrażeń.

Rozdzielczość UHD (Ultra-high resolution) jest czterokrotnie wyższa od rozdzielczości 1080p. Dzięki temu podczas gry, wyświetlana na ekranie zawartość jest istotnie bardziej ostra, a generowany obraz jest nie tylko czysty i jasny,jeszcze zawiera więcej delikatnych szczegółów.

technika HDR (High Dynamic Range) oferuje istotnie szersze możliwości w Twoim świecie gier, gwarantując większy kontrast i jaśniejsze barwy niżeli kiedykolwiek wcześniej.


AFTERBURNER

Aplikacja MSI Afterburner jest najbardziej znanym i powszechnie używanym narzędziem do podkręcania kart graficznych. Oprogramowanie zagwarantuje pełną kontrolę nad kartami graficznymi w czasie rzeczywistym.


Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Podzespoły komputerowe