Karta pamięci Extreme Pro SDXC 64GB - 95MB/s

Karta pamięci Extreme Pro SDXC 64GB - 95MB/s


Producent/Marka: SanDisk

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


SanDisk SDXC 64 GB EXTREME PRO 95MB/s V30 C10 UHS-I Pojemna, profesjonalna karta do prędkiej i komfortowej pracy Najwyższa kolekcja kart SDXC/SDHC od SanDisk w wersji UHS-I zaspokoi potrzeby profesjonalistów zajmujących się filmowaniem i fotografią, dając im nie tylko pokaźniejsze możliwości, lecz i poczucie bezpieczeństwa dzięki niesamowitej wytrzymałości.

dedykowane do filmowania w 4K i Full HD z wysoką liczbą klatek na sekundę poradzą sobie także z dużymi plikami RAW i fotografowaniem w szybkim trybie seryjnym. Odporne na wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie karty mogą pracować we wszelkich warunkach.

Przeznaczenie Karty pamięci z serii Extreme Pro 95 mb/s wytwarzano z myślą o najmocniej wymagających urządzeniach. Zapis danych do 90MB/s, a także odczyt na poziomie 95MB/s sprawi, iż działanie twojego urządzenia przestanie być ograniczone wolnym transferem pamięci.

w dodatku parametry Class 10 i UHS 3 (U3) gwarantują najwyższe osiągi prędkości i stabilności zapisu informacji. Do zastosowań domowych i profesjonalnych. Atrybuty i korzyści Nagrywanie w 4K i Full HD Oznaczenia C10 i V30, które wynajdziesz na produkcie, gwarantują, że karta potrafi w sposób płynny i nieprzerywany rejestrować nagrania w Full HD i 4K UHD.

Ogromna liczba informacji wynikająca z wysokiej rozdzielczości i znacznej liczby klatek na sekundę nie przeciąży bufora karty, co mogłoby nastąpić w sytuacji zwykłych kart SD. Karta poradzi sobie też z plikami RAW i prędkim trybem seryjnym.

Nie musisz martwić się, że migawka przestanie działać w decydującym momencie. Karta sprosta nawet profesjonalnym oczekiwaniom. Szybka praca z danymi Zgrywanie informacji z karty odbywa się z szybkością 95 mb/s, a zapis danych na karcie dochodzi do 90 mb/s.

zdjęcia na monitorze, telewizorze i wyświetlaczu aparatu pokazują się momentalnie, co nawet profesjonalna praca z obrazem dzięki tej karcie staje się komfortowa. Dlaczego prędkość zapisu jest ważna? Wyższa szybkość zapisu to pokaźniejsza frajda z fotografowania i filmowania.

Z szybką kartą możesz zrobić więcej zdjęć w krótszych odstępach czasu. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ważnego momentu ani uśmiechu. Spędzisz czas oddając się swojej pasji, zamiast czekać aż zdjęcia przestaną się buforować.

Dlaczego szybkość odczytu jest ważna? Wyższa prędkość odczytu to mniej straconego czasu przed komputerem. Zamiast wpatrywać się w monitor i czekać na skopiowanie wszelkich plików, możesz poświęcić czas na postprodukcję albo dalsze fotografowanie.

też oglądanie zdjęć i filmów na telewizorze będzie płynniejsze. Udowodniona odporność Karty Sandisk z linii Extreme PRO C10 V30 UHS-I są wytrzymałe na wstrząsy, wilgoć i promienie rentgenowskie (np.

na lotnisku podczas odprawy). Pracują poprawnie w esktremalnych temperaturach od -25 do 85(st)C. Temperatura przechowywania może być jeszcze niższa i wynosić do - 40 (st) C. Możesz jej więc używać wszędzie: w upale, na mrozie, w deszczu i śniegu, w pracy i podróży.

Twoje dane są za każdym razem bezpieczne. Za darmo: program do odzyskiwania danych W pudełku oprócz karty odnajdziesz kod dostępu na gratisową, roczną licencję programu Rescue Pro Delux. Gdy niechcący skasujesz dane z karty albo dysku, przy pomocy tego oryginalnego oprogramowania SanDisk odetchniesz z ulgą i odzyskasz pliki z powrotem.

Program pobierzesz ze strony internetowej producenta. Dożywotnia gwarancja O tym, że mamy do czynienia z elektroniką najwyższej jakości, świadczy m.in. Okres gwarancji, którym chroniony jest kupujący. Wszystkie produkty SanDisk są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie testowane, dzięki temu każdy z nich zagwarantuje ponadprzeciętną jakość, sprawność i niezawodność.

Opis towaru na zagranicznej stronie producenta Karta pamięci - jaki kanon wybrać - poradnik na blogu Cyfrowe.pl Karta pamięci - wszystko co powinieneś wiedzieć przed zakupem Materiały uzupełniające Porównanie serii kart SanDisk SD / SDHC / SDXC Wyjaśnienie symboli na kartach SanDisk

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • GOODRAM 64GB CLASS 10 - test i recenzja karty micro SDXC - zapis 90MB/s, odczyt 95MB/s

    Link do artykułu na ten sam temat, co film: http://www.videotesty.pl/forum/topic/4483/ Poradniki o podzespołach i akcesoriach komputerowych: http://www.videotesty.pl/forum/topic/4114/ Link...

  • SanDisk microSD Extreme Pro UHS II - snelste microSD

    's Werelds snelste microSDXC kaart! De nieuwe SanDisk microSD Extreme Pro kaarten met UHS-II interface hebben een leessnelheid van 275MB/s! Deze snelheid wordt behaald als de host (het toestel)...

  • SDHC UHS-II karta pamięci przyszłości

    Strona: http://testhub.pl Forum: http://forum.testhub.pl Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL Twitter: https://twitter.com/TestHubPL Mój drugi kanał: https://www.youtube.com/user/MocnyVlo...

Sprawdź przedmioty w kategorii Karty pamięci