Karta pamięci Samsung MICRO SD CARD 64GB EVO + - MB-MC64GA/EU Darmowy odbiór w 21 miastach! (8806088676555)

Karta pamięci Samsung MICRO SD CARD 64GB EVO + - MB-MC64GA/EU Darmowy odbiór w 21 miastach! (8806088676555)


Producent/Marka: Samsung

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność:
64 GB
Prędkość odczytu:
100 MB/s
Prędkość zapisu:
60 MB/s
Rodzaj:
microSD

właściwości I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ parametry I FUNKCJE 32, 64 albo 128 GB obszerności linia EVO Plus Do perfekcyjnej jakości fotografii i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 95 MB/s w odczycie i 20 MB/s w zapisie Wodoodporność / niepodatność na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - (U3), klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, że Twoje dane są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD oraz bez opóźnień oglądać zdjęcia wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer informacji. Pokaźniejsza pojemność i szybkość. Szybki transfer informacji i obszerniejsza objętość zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - U3 i Class 10, sprawdza się wyśmienicie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung błyskawicznie otworzysz aplikacje i filmy i szybciej prześlesz pliki - jej prędkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung doskonale współpracuje z choćby najmocniej nowoczesnymi urządzeniami, aby najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Zniewalająca pojemność. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 zdjęć¹, 980 minut nagrań wideo w trybie Full HD² albo 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon albo tablet. Poczuj, jak należycie jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** video w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie albo aparacie i nagrywaj ładne, pełne detali filmy, choćby w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora albo monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są efektem wewnętrznych testów z wykorzystaniem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej obszerności). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i używanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, średni rozmiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, przeciętny rozmiar pliku: 127,7MB 3) średni wymiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na różnorodne standardy pomiarów, objętość deklarowana w specyfikacjach towaru może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Wytrzymała na wodę morską poprzez 72 godziny. Gotowa na trudne warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 poziomów Celsjusza. Wytrzymała na promieniowanie Karty chronią Twoje cenne informacje przed uszkodzeniami wywoływanymi przez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

oporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje pokaźniejsze pojemności.

Problemem jest system plików wykorzystywany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają pokaźniejsze pojemności.Nie wszystkie smartfony obsługują kanon microSDXC, a jeśli już to robią, to z reguły mają ograniczenie co do pojemności.

Przed zakupem niezbędnie trzeba to sprawdzić, by potem nie spotkała nas niemiła niespodziewanka. Jaka szybkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną szybkością są w stanie zapisywać informacje.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Wspaniale sprawdzą się do robienia fotografii w wysokich rozdzielczościach i nagrywania wideo. Do smartfonu spokojnie wystarczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona choćby z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie mają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku sprzętów mobilnych. Czy w zestawie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Karty pamięci