Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
kaskada 2 przepływowy ogrzewacz wody 12kw op-12.04 marki Biawar

kaskada 2 przepływowy ogrzewacz wody 12kw op-12.04 marki Biawar


Producent/Marka: Biawar
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Moc:
12 kW
Typ:
przepływowy

Podgrzewacze przepływowe kolekcji Kaskada 2 to sterowane hydraulicznie, trójfazowe, ciśnieniowe urządzenia obsługujące kilka punktów poboru wody. Posiadają one dwa zakresy pracy i występują w 4 wersjach: o mocy 12, 18, 21 i 24 kW. Pozwala to na dobór optymalnego podgrzewacza w zależności od potrzeby na ciepłą wodę.

Podgrzewacz dedykowany jest do prędkiego podgrzewania wody dla potrzeb sanitarnych. Może być instalowany wszędzie tam, gdzie jest doprowadzenie wody (ciśnienie od 0,2 do 0,6 MPa) i energii elektrycznej (wymagane zasilanie 3-fazowe). Ogrzewacz może zasilać kilka punktów poboru wody jednocześnie.

Podgrzewacz jest ekonomiczny w użytkowaniu, ponieważ zużycie energii (ilość dołączonych grzałek) dopasowuje się samoczynnie (sterowanie hydrauliczne) do ilości pobieranej wody i zależy od włączonego zakresu nagrzewania. Przystępne są dwa zakresy grzania, co wpływa na energooszczędność podgrzewaczy tej serii. Temperatura wody wypływającej z podgrzewacza zależna jest od temperatury wody dopływowej, natężenia przepływu i załączonej mocy.

W okresie letnim, kiedy woda sieciowa ma temperaturę ok.15°C, należy stosować zakres I. W okresie zimowym, kiedy temperatura wody sieciowej spada poniżej 10°C, skorzystamy z II zakresu.

W zależności od potrzeby na ciepłą wodę możemy dobrać podgrzewacz o mocy 12, 18, 21 i 24 kW.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)