Kino domowe ONKYO TX-NR575E + JAMO S 803 HCS Biały

Kino domowe ONKYO TX-NR575E + JAMO S 803 HCS Biały


Producent/Marka: Onkyo

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


TX-NR575 Sieciowy amplituner kina domowego 7.2 producent Onkyo zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego amplitunera modelu TX-NR575. Urządzenie wyposażone jest w siedem sprawnych wzmacniaczy audio zbudowanych w oparciu o tranzystory, które w połączeniu z nieograniczonym dostępem do najnowszych technice bezprzewodowych i dekodowaniem dźwięku 3D pozwoli Ci radować się muzyką i filmem z każdego źródła i pod każdą postacią.

Wejścia HDMI Cztery wejścia HDMI (HDCP 2.2) przygotowane są do przesyłania sygnału 4K/60p z HDR10 i DolbyVision i szeroką paletą kolorów BT.2020. Świetnemu obrazowi towarzyszyć może wyjątkowo korzystnej jakości dźwięk zdekodowany poprzez przetwornik C/A AK4438 (32-bit/384kHz) ze ścieżek filmowych zapisanych także w formatach 3D: Dolby Atmos i DTS:X.

Komunikacja Amplituner wyposażony jest w dwuzakresowy moduł Wi-Fi (5 GHz/2.4 GHz), dzięki któremu przystępne i jednostajne staje się korzystanie z AirPlay i serwisów internetowych takich jak:, Spotify, TIDAL, Deezer, Pandora, TuneIn*5.

przystępne będą także technologie bezprzewodowego multiroomu: FireConnect* i DTS Play-Fi*, oraz Chromecast*, ułatwiający komunikację maszyn przenośnych z Onkyo. Całością (jeszcze pracą maszyn w strefach multiroom) można sterować z aplikacji Onkyo Controller, pracującą na urządzeniach opartych na programie operacyjnym: Android lub iOS, która umożliwia na dodatek przesyłanie do amplitunera plików muzycznych znajdujących się na urządzeniu sterującym.

Kalibracja TX-NR575 posiada kalibrację AccuEQ z technologią AccuReflex doskonale wpasowującą dopełniające głośniki przestrzenne do systemu kinowego Dolby Atmos i DTS:X, a także wejście z korekcją RIAA dla sygnału z gramofonu analogowego z wkładką MM.

TX-NR575 może pracować z głośnikami o impedancji 4Ω. Najważniejsze właściwości: - Moc wyjściowa 135 W/kanał - Dekoduje Dolby Atmos i DTS:x w trybie 5.2.2 - 4 wejścia/ 1 wyjście HDMI (4K/60Hz / HDR10 / Dolby Vision™ / BT.2020 / HDCP 2.2) - Dynamiczne wzmacniacze audio – akceptujące 4Ω - Konwersja A/D 384 kHz/24-bit (AK 4438) i filtr analogowy VLSC™ - dźwięk czysty i przejrzysty - Przygotowany do: Chromecast* i DTS Play-Fi* - multiroom bezprzewodowy - stabilne dwuzakresowe Wi-Fi – 5 GHz/2.4 GHz.

- Współpracuje z: Air Play, Spotify, TIDAL, Pandora®, TuneIn*5 - Multiroom audio bezprzewodowy - FireConnect* pakiet kolumn kina domowego Jamo Nowa seria Jamo Studio 8 została kompletnie odmieniona, aby wtopić się w progresywne, wysmakowane wnętrze.

innowacyjne materiały i wykończenie podkreślają czyste, surowe linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa obudowa jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie. Integracja z Dolby Atmos wykwintne metalowe części mocujące na szczycie pokrywy wykwintny, industrialny wygląd, służąc równocześnie jako punkt przyłączenia głośnika S 8 ATM Dolby Atmos.

Oczekujący na opatentowanie projekt zezwala na podłączenie...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe