Kino domowe PIONEER VSX-534B + KODA AV-708 MKII Czarny

Kino domowe PIONEER VSX-534B + KODA AV-708 MKII Czarny


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Nie musisz być kinomanem, by docenić perfekcyjną jakość obrazu i dźwięku. Kino domowe gwarantuje niesamowite wrażenia w trakcie projekcji filmów czy seriali. A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom i brzmieniu stereo, które zapewni 5 kolumn KODA AV708 MKII, a także amplituner Pioneer VSX-534B.

Amplituner w centrum wydarzeń Sercem domowego centrum rozrywki jest amplituner. Za co jest odpowiedzialny? Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn.

Zaletą nowego Pioneer VSX-534B jest to, iż jest 12% węższy, co usprawnia instalację. Do tego wskaźnik jakości obrazu 4K, Bluetooth i przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika), które umiejscowione są na przednim panelu.

zastosowany tuner FM/DAB poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych. Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak prawidłowy, przestrzenny dźwięk.

większy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu gwarantuje szybszy i bardziej skrupulatny ruch membrany, co ma wpływ na to, iż dźwięk jest bardziej lekki. A oraz niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z obszernymi magnesami wywołują, iż system jest bardziej dynamiczny, skrupulatny i czuły.

Elegancja w Twoim domu świeże wytworne pokrywy są sztywniejsze i pozostają neutralne na wibracje i koloryzacje dźwięku. Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych, a także w kolumnach centralnej i surround.

Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne.obudowy kolumn jest czarny, co nada wyrafinowania i elegancji pomieszczeniu, w którym kino zostanie umieszczone. Inteligentny system konfiguracji dźwięku Nowa technologia pozwala na dobranie ustawień dźwięku do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza.

To oznacza, iż wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć idealny i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. W dodatku udoskonalona konfiguracja przetworników gwarantuje większą gładkość i integrację między pasmem średnich i wysokich tonów.

dzięki czemu wysokie tony są delikatniejsze i bogatsze, natomiast bas bardziej dynamiczny. Samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję samoczynnego wyłączania, co jest niezwykle poręczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem.

Możesz dodatkowo ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię. Uzupełniające informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą w dodatku pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe