Kino domowe PIONEER VSX-534DB + JAMO S 805 HCS Orzech

Kino domowe PIONEER VSX-534DB + JAMO S 805 HCS Orzech


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko znaczna przyjemność,ponadto oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom i brzmieniu stereo, które gwarantuje 5 kolumn JAMO S 805HCS i amplituner Pioneer VSX-534DB.

Nowy Amplituner Amplituner to serce Twojego domowego centrum rozrywki. Dekoduje sygnał pochodzący ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray, następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn. Nowy design amplitunera Pioneer VSX-534DB usprawnia instalację, ponieważ jest o 12% węższy.

Ma wskaźnik jakości obrazu 4K, przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika) i Bluetooth na przednim panelu, a także zastosowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych.

Dźwięk Przestrzenny Nic nie daje takiego realistycznego wrażenia uczestnictwa w wydarzeniach pokazanych w filmie, jak prawidłowy, przestrzenny dźwięk. Pokaźniejszy magnes w przetworniku wysokotonowym z jedwabiu gwarantuje szybszy i bardziej skrupulatny ruch membrany, co ma wpływ na to, że dźwięk jest bardziej lekki.

A i niskotonowe przetworniki dzięki nowemu zawieszeniu z obfitymi magnesami wywołują, iż system jest bardziej dynamiczny, dokładny i czuły. Inteligentny system konfiguracji dźwięku dzisiaj ustawienia dźwięku zostaną przypasowane do wymiaru głośnika i odległości od słuchacza.

dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć wyśmienity i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu. Elegancja w Twoim domu świeże gustowne obudowy są niesprężystiejsze i pozostają neutralne na wibracje, a także koloryzacje dźwięku.

Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych, a także w kolumnach centralnej i surround. Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Orzechowypokrywy kolumn wyjątkowo nadaje się do postępowych pomieszczeń, w dodatku je rozjaśniając.

samoczynne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję automatycznego wyłączania, co jest wyjątkowo ergonomiczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem. Możesz jeszcze ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię.

uzupełniające informacje Moc zestawu to 750 W. W skład wchodzą też pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 5.1....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe