Kino domowe PIONEER VSX-534DB + JAMO S 807 HCS Biały (2903604963420)

Kino domowe PIONEER VSX-534DB + JAMO S 807 HCS Biały (2903604963420)


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner przyjazny dla użytkownika, nowy design, jest o 12% węższy, niżeli poprzedni model, co upraszcza instalację. Posiada wskaźnik 4K, a także przyciski Personal Preset i Bluetooth na przednim panelu oraz zastosowany tuner FM/DAB, co poszerza jego funkcjonalność.

Dzięki zaimplementowaniu autorskiego systemu kalibracji Multi-Channel Acoustic Calibration (MCACC) system z asygnowanym mikrofonem system automatycznie dopasowuje do brzmienie do warunków akustycznych wnętrza.

Użytkownik może zanurzyć się w otaczającym dźwięku w formacie audio Dolby Atmos i DTS:X. Nawet bez głośników górnej warstwy czy surround wciąż można radować się wirtualnym konsekwencją 3D dzięki Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X.

Odbiornik AV jest kompatybilny z Ultra HD, HDR10, HLG i Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2. Dzięki temu można w pełni cieszyć się filmami w rozdzielczości 4K. Amplituner jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2 najnowszej platformy dźwięku kinowego, Dolby Atmos.

zezwala na to odtwarzanie zorientowanego obiektowo dźwięku. Gwarantuje to szczególnie realistyczne wrażenia dźwiękowe. Model obsługuje wszystkie popularne formaty kolorów: HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) i Dolby Vision.

Po podłączeniu kompatybilnego urządzenia źródłowego możesz cieszyć się tymi najnowszymi standardami wideo na kompatybilnym wyświetlaczu. Co więcej, wszystkie terminale HDMI obsługują 4K (60p/4:4:4/24-bit), szeroką paletę odcieni (BT.2020) i HDCP 2.2.

dzięki temu nie ma problemu z podłączaniem nowych maszyn i można także cieszyć się treścią premium, taką jak video w formacie 4K z cyfrową ochroną przed kopiowaniem. Nowa kolekcja Jamo Studio 8 została kompletnie odmieniona, żeby wtopić się w nowoczesne, wysmakowane wnętrze.

innowacyjne materiały i wykończenie podkreślają czyste, ascetyczne linie europejskiego wzornictwa, a kompaktowa pokrywa jest wyśmienitym rozwiązaniem dla miejskich wnętrz na całym świecie. Wysmakowane metalowe części mocujące na szczycie pokrywy gustowny, industrialny wygląd, służąc równocześnie jako punkt przyłączenia głośnika S 8 ATM Dolby Atmos.

Oczekujący na zastrzeżonie projekt pozwala na podłączenie wszelkich przewodów z tyłu kolumny podłogowej i uniknięcie nieestetycznej plątaniny przewodów głośnikowych biegnących do modułu Atmos - gwarantując przestrzenny, w pełni pochłaniający dźwięk Dolby Atmos przy jednoczesnym zachowaniu efektownej estetyki serii Jamo Studio 8.

W pełni magnetyczne maskownice - bez otworów montażowych - zapewniają czysty, minimalistyczny wygląd frontu kolumny, a pokaźny rozmiar i ciężka faktura materiału maskownic dodaje im specyficznego charakteru....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe