Kino domowe PIONEER VSX-934B + JAMO S 809 HCS Biały (2901116570235)

Kino domowe PIONEER VSX-934B + JAMO S 809 HCS Biały (2901116570235)


Producent/Marka: Pioneer
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Kino w Twoim Domu Kino domowe to nie tylko spora przyjemność,również oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu obejrzysz ulubione filmy i seriale w jakości prawie takiej, jak w prawdziwym kinie! A to wszystko dzięki przestrzennym dźwiękom, a także brzmieniu stereo, które gwarantuje 5 kolumn JAMO S 809 HCS, a także amplituner Pioneer VSX-934B.

efektowne dźwięki i obrazy Niesamowite efekty dźwiękowe są efektem surround 3D Dolby Atmos lub DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X! Dzięki wykorzystaniu technologii Ultra HD, HDR10, HLG i przejścia Dolby Vision z obsługą HDCP 2.2 wszystkie obrazy są nad wyraz realistyczne.

dzisiaj możesz oglądać filmy w jakości 4K! Dzięki funkcji Zone 2 nagłośnisz dodatkowe wnętrze z niezależnego źródła i z niezależnym poziomem głośności. Technika MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System) analizuje środowisko akustyczne pomieszczenia i adekwatnie dostraja ustawienia systemu tak, jak zrobiłby to profesjonalny inżynier dźwięku.

Inteligentny system konfiguracji dźwięku dzisiaj ustawienia dźwięku zostaną dostosowane do rozmiaru głośnika i odległości od słuchacza. Dzięki temu wszyscy, którzy oglądają z Tobą film, będą słyszeć wyśmienity i realistyczny dźwięk Dolby Atmos i DTS: X z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Amplituner sercem domowego centrum rozrywki Sercem domowego centrum rozrywki jest amplituner. Jest odpowiedzialny za dekodowanie sygnału pochodzącego ze źródła, np. Odtwarzacza Blu-ray. Następnie go wzmacnia i przekazuje do kolumn.

Ma wskaźniki jakości obrazu 4K, Bluetooth i przyciski Personal Preset (ustawienia danego użytkownika), które umiejscowione są na przednim panelu. Możesz zaprogramować aż do 40 stacji radiowych. Elegancja w Twoim domu świeże wytworne obudowy są nieelastyczniejsze i pozostają neutralne na wibracje, a także koloryzacje dźwięku.

Płyty MDF są grubsze modelach podłogowych i w kolumnach centralnej i surround. Dzięki zdejmowalnym maskownicom kable nie będą widoczne. Białyobudowy kolumn szczególnie pasuje do postępowych pomieszczeń, na dodatek je rozjaśniając.

automatyczne wyłączanie i tryb eco Kino ma opcję automatycznego wyłączania, co jest szczególnie praktyczne, jeśli zdarzy Ci się zasnąć przed telewizorem. Możesz ponadto ustawić system do pracy w trybie Eco, dzięki czemu oszczędzisz energię.

uzupełniające informacje Moc zestawu to 1120 W. W skład wchodzą także pilot, mikrofon kalibracyjny i antena AM/FM. Ilość kanałów to 7.2....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe