Kino domowe PIONEER VSX-S520-B + KODA AV-708 MKII Orzech (2908199012270)

Kino domowe PIONEER VSX-S520-B + KODA AV-708 MKII Orzech (2908199012270)


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner uwielbianej producenta Pioneer to świetne połączenie prawidłowej ceny i postępowego sprzętu. Pioneer VSX-S520-B to nieprzeciętnie wyekwipowany 5.1-kanałowy amplituner kina domowego o mocy 80 W na kanał, zezwalający odtworzyć obraz i dźwięk w wysokiej jakości.

Amplituner posiada cztery wejścia HDMI, które genialnie wspierają czterokrotną rozdzielczości HD w formacie UltraHD (1080p 4K). Natomiast technologia Deep Colour (bardziej płynne przejścia odcieni), x.v.Colour (pokaźniejsza przestrzeń kolorów), High Dynamic Range, a także BT.2020 gwarantują ostry obraz o ekstremalnie wysokim kontraście.

Jest w pełni kompatybilny z specyfikacją HDCP 2.2. Amplituner posiada takie dekodery dźwięku jak Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Express, Dolby Pro Logic II, DTS-HD Master Audio, DTS 96/24, DTS Neo:6 Music, które tworzą piękny dźwięk trójwymiarowy, idealnie oddając realność brzmienia.

Dla wielbicieli zapisu o wysokiej rozdzielczości przewidziano możliwość odtwarzania z USB plików Hi-Res do 192kHz/24-bit i do DSD 5.6/2.8 MHz. Amplituner zaskakujenieprzeciętnym wyposażeniem pod względem łączności bezprzewodowej.

Poza charakterystycznymi już Bluetooth i WiFi (2,4/5GHz) z podwójną anteną, amplituner jest zgodny z AirPlay (od Apple), pozwala na obsługę serwisy muzycznego Spotify, Tidal, Deezer a także słuchanie radia internetowego TuneIn.

Dzięki aplikacji Pioneer Wireless Streaming użytkownik może sterować urządzeniem za pomocą smartfonu czy tableta i w dodatku przesyłać muzykę wprost do amplitunera, a tym samym radować się ''strumieniowaniem'' dźwięku z każdego miejsca w domu.

W zestawie znajduje się łatwy i czytelny w obsłudze pilot. Pakiet kolumn głośnikowych z potężną i wytrzymałą na rezonanse obudową usztywnioną wewnętrznie, zbudowanej z płyt MDF. Kolumny podłogowe wyposażone w wysokiej klasy przetwornik wysokotonowy o dużej staranności z kopułką z jedwabiu dzięki czemu dźwięk pozostaje detaliczny i naturalny.

Wykorzystują tylny niskoszumowy port Bassreflex,zwiększyć zakres i ograniczyć rezonans zakresu niskotonowego, dzięki temu dźwięk będzie pełniejszy i podparty korzystną rytmika basu. Kompletnie nowy wysokiej jakości głośnik przeciętnietonowy 5" wykorzystuje nowy wariant zawieszenia z znacznym magnesem co gwarantuje zrównoważony i szczególnie dokładny ruch membrany, a także wysoką precyzję.

Dwa 6.5" głośniki niskotonowe z sporymi magnesami, oferujące solidny bas na każdym poziomie głośności, dynamikę, precyzję i rozszerzoną czułość. Kolumny centralna i surround są wyposażone w wygodne uchwyty montażowe....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe