Kino domowe PIONEER VSX-S520-B + TAGA TAV-506 v.2 Dąb (2900161356320)

Kino domowe PIONEER VSX-S520-B + TAGA TAV-506 v.2 Dąb (2900161356320)


Producent/Marka: Pioneer

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Amplituner cenionej producenta Pioneer to wyśmienite połączenie korzystnej ceny i postępowego sprzętu. Pioneer VSX-S520-B to nieprzeciętnie wyekwipowany 5.1-kanałowy amplituner kina domowego o mocy 80 W na kanał, zezwalający odtworzyć obraz i dźwięk w wysokiej jakości.

Dla zwolenników zapisu o wysokiej rozdzielczości przewidziano możliwość odtwarzania z USB plików Hi-Res do 192kHz/24-bit i do DSD 5.6/2.8 MHz. Amplituner zaskakujegenialnym wyposażeniem pod względem łączności bezprzewodowej.

Poza standardowymi już Bluetooth i WiFi (2,4/5GHz) z podwójną anteną, amplituner jest zgodny z AirPlay (od Apple), pozwala na obsługę serwisy muzycznego Spotify, Tidal, Deezer a także słuchanie radia internetowego TuneIn.

Dzięki aplikacji Pioneer Wireless Streaming użytkownik może sterować urządzeniem za pomocą smartfonu czy tableta i w dodatku przesyłać muzykę wprost do amplitunera, a tym samym cieszyć się ''strumieniowaniem'' dźwięku z każdego miejsca w domu.

W komplecie znajduje się prosty i czytelny w obsłudze pilot. Obudowy wytwarzane są z wysokiej jakości płyt MDF o grubości 9mm (12mm przedni panel) z wewnętrznymi obręczami wzmacniającymi (model podłogowy), które rozszerzają sztywność oraz ograniczają niechciane rezonanse.

kształt obudów został stworzony pod kątem nie tylko rewelacyjnego i progresywnego wyglądu,zwykle po to,zniżyć niepożądane wibracje, rozproszenia albo turbulencje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Kina domowe